reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zamartwica - niedotlenienie mózgu

:tak: mysle ze mozesz... daj najpierw mala ilosc... nawet 1/4 malej lyzeczki :tak:


jestem nieprzytomna jeszcze po weselu... a tak bym chciala normalnie odespac :-p:-p
 
reklama
No ja też dzisiaj rano ledwo żyłam bo wczoraj z winkiem przesadziłam ale przy dziecku niestety trzeba być na chodzie
 
:tak::tak: dlatego ja na weselu przestelam pic o godzinie 22 :-p ale i tak bawilismy sie do 5 rano wiec nie mialam okazji pospac... dopiero dzis juz lepiej sie czuje, choc miesnie nadal mnie bola :tak:


wiesz cos na temat pocenia sie dziecka? Podobno przy dzieciach z niedotlenieniem to czesciej sie zdarza, a moj jest spocony na glowce nawet w chlodne dni :shocked2:
 
A wiesz ostatnio neonatolog zwrócił uwagę ze Nikola jest z pocona ale powiedział że ma z tyłu twardą główkę to jest ok. nie zwróciłam na to uwagi i puściłam w niepamięć dopiero Ty mi teraz mówisz o poceniu i mi sie przypomniało. Nie mam pojęcia o co w tym chodziło. moja tez sie poci ale wydaje mi się że tylko w upały a o co chodzi z tą twardą głową to nie mam pojęcia.
 
A wiesz że chyba coś w tym jet bo mnie pytała ile ja daje tej witaminy. dzisiaj sie wkurzyłam na moją pediatrę bo zawsze chodziłam do niej po receptę na mleko bo ponoć wykryła u małej skaze. Ale zawsze chodziłam do recepcji i one przekazywały dla lekarki że ja chce i ona wypisywała a dzisiaj byłam już po odbiór a pielęgniarka mi daje też skierowanie do poradni alergicznej. kurcze chyba jej się nie chce już mi wypisywać i kieruje mnie tam tylko z czym ja mam tam iść jak Nikola czyściutka nic nie ma na twarzy.
 
wiesz ja slyszlam ze alergia moze ustapic z czasem wiec moze lekarka chce to sprawdzic. i ona chyba moze wykonac jakies badania krwi na to, wiec w poradni alergologicznej beda wiedzieli co z tym zrobic :tak: tak mysle, bo teraz jak podajesz malej specjalne mleczko to przeciez lekarze wiedza ze po nim nie moze miec uczulenia ani zadnych krostek....

byc moze lekarze zaleca ci zebys podala np raz dziennie zwykle mleko modyfikowane i obserwowala jak dziecko na to reaguje.

Z tego co czytalam o alergiach to mniej wiecej tak sie postepuje w tych przypadkach
 
nimfi a powiedz jak u was z zabkowaniem?dajecie coś na to i czy mały bardzo marudny?
u mnie nikola wszystko już od dawna pcha do buzi a teraz normalnie palcami drapie dziąsła używałam czopków viburcol czy jakoś tak ale słabo działa i żelu bobodent ale też tak sobie. nie powiem żeby była bardzo marudna ale już tak od 17 trochę daje się we znaki. Słyszałam że dentox jest dobry ale jak narazie mogę wytrzymać z nia to się wstrzymuje.
 
kup dentox ;-) on jest najskuteczniejszy a i tak nie zalatwi calkiem spawy :tak:

u nas jeszcze miekkie dziasla wiec zabki nie szybko sie pojawia... Maciek gryzie sobie raczki ale jeszcze nie bardzo mocno. Jeste troszke marudny, ale jeszcze spi spokojnie (czasem zdarzy mu sie pobudka z placzem, ale nie wiem czy to od bolu zebow). Wiec w zasadzie najgorsze jeszcze przedemna :dry:
 
reklama
właśnie słyszałam dobre opinie o tym dentoxie ale czuję ze jeszcze wszystko przede mną. mam tylko nadzieję ze ona zniesie to dobrze bo niektóre dzieci jakoś nieo dczuwają ząbkowania. Sama nie wiem jak ona już teraz taka marudna to potem co będzie?
 
Do góry