reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny Muszkieterki, buzia mi się usmiecha, jak patrzę na kalendarz:) jutro będzie dobry dzien:))) dobry, bo owocny w piękne bety :)
Niebajko, ściskam i wiesz :*
Hess, spokojna jestem o Ciebie! wiem, ze dobrze bedzie:)
KasiaMakaronik, to plamienie, to od aplikatora, a sikance kiepskie sa, wiec tylko beta prawdę Ci powie:) dobrą prawdę!

Kate, z niecierpliwością czekam na wiesci z jutrzejszej wizyty, wiec nie trzymaj mnie dlugo w niecierpliwosci :p
 
reklama
Hess brak objawow to tez objaw!... a pracujesz czy w domu? trzymam mocno kciuki !!

niebajka progesteron troszke niski, doloz sobie lutke, nie zaszkodzisz sobie! Trzymam mocno kciuki !! a odnosnie wyjazdu to moj tez mi pomagal, zreszta jakos musze sie wdrozyc ze bede sama jak moj pojdzie do pracy. Z mama tez nie bede zawsze... ostatnie miesiace bylam u niej i mi pomagala... ale wiadomo ma tez swoje zycie.. chociaz dalej nie jest mi latwo... maly daje popalic... placze, malo spi i je, raczki ida w ruch, a mnie juz rece opadaja od tego noszenia... chociaz teraz spi w lozeczku.. i oby spal jak najdluzej... a mala zazdrosna.. tak jak napisalas zazdrosna baba!! moj usypia mala..

p.s moj ma l4 od dzis bo zle sie czuje, choroba go rozbiera, mam nadzieje ze nie bede miala w domu szpitala!!
 
Olusia7982 - wzięłam L4 od transferu do końca miesiąca, by się nie stresować robotą.

Kuruj męża, by się wszyscy nie rozłożyli. Poradzisz sobie, będzie dobrze. Moja bratowa przechodzi teraz kolki z córeczka, która jutro kończy dopiero miesiąc. Też się męczy. Wiem, że Ty masz dwójkę, ale z pewnością będziesz miała lepszą organizację ;)
 
Dziewczyny jutro bede szalec w oczekiwaniu na wiesci od Was!

KasiaM wielki kopniak na szczescie! Musi byc wiiielka beta! :)

Kate, czekam na Twoj plan doskonaly:)))

Hess, u mnie tez sie nic nie dzialo.. dopiero wczoraj sie ruszyło, dzis mnie kłuje i boli na @na zmiane.. Nie zwariuj nam do piątku, jestem najlepszych mysli co do Twojego Kropka:) tyle sie na siebie naczekaliscie, ze musial elegancko sie rozgoscic :)

Olusia podziwiam. Dwoje maluszkow to wielkie wyzwanie. Jak dobrze, ze masz mamę, ktora Ci pomaga:) i Twoj M, Cie wspiera. Zostaniesz mistrzynią organizacji, zobaczysz. Chociaż teraz musi Ci byc ciezko, a perspektywa zostania samej na placu boju przerazajaca... sciskam Was!

Oby Twoj M. szybciutko nabral sil i nie dal sie chorobie! pogoda sie zepsula i wszystkich wkolo rozklada..

Aniko:) odliczam do Twojej wizyty! :* 10dni!

Dolozylam sobie po 50mg lutki do kazdego lutinusa, a co!
 
reklama
Do góry