reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ilka ja pozwole sobie trzymac kciuki za poniedzialkowa bete. Jezeli Cie plan "B" trzyma w pionie to w Invikcie Gdanskiej nie bylo kolejek w rzadowce. Jezeli chcesz do konkretnego lekarza to lepiej umowic sie na kilka terminow a pozniej odwolac te, ktore nie beda potrzebne.
 
reklama
Ilka-a, jak miałam cb, to @ dostalam pare dni po becie biorąc jeszcze luteine. A za drugim razem, ok 8 tc kiedy okazało się, że pecherzyk był pusty to @ dostalam jakoś 4 dni po odstawieniu leków. Ale wtedy był mega potop przez tydzień. Coś strasznego, bałam się z domu wyjść, tak mnie zalewalo :-(

Pociesza mnie jedynie fakt ,że coś się zadzialo, że mój organizm jest gotowy, tylko zarodki były niestety zbyt słabe.

Trzymaj się!
 
ilka_a - ja bym się jeszcze na najgorsze nie nastawiała. Może beta na prawdę wzrośnie. Trzymam mocno kciuki i oby te dni szybko zleciay. Trzymaj się.

Ja jutro mam wizytę i podglądanie maluszka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo ostatnio żadnych objawów i trochę się stresuję. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki. Mam nadzieję, że piątek 13-go będzie dla mnie szczęśliwy.

Miłego wieczoru:-)
 
Ja jutro mam wizytę i podglądanie maluszka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo ostatnio żadnych objawów i trochę się stresuję. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki. Mam nadzieję, że piątek 13-go będzie dla mnie szczęśliwy.
Witam w piątek 13-ego ;-)...u mnie jutro wizytka... ciekawe jak endo rośnie :confused:
EwciaK mocno zaciśnięte kciukacze za spotkanko :-)
Ilka też trzymam za betkę ;-)
Za wszystkie pozostałe Kobietki też kciuki zaciśnięte :happy2:
 
Hej dziewczynki,

jestem już po wizycie.
Z maluszkiem wszystko ok, słyszałam dzisiaj serduszko. Doktor zbadał go dokładnie, wszystko ma na swoim miejscu, narządy w porządku.
Kurcze jestem taka szczęśliwa, dziewczynki, wszystkie zasługujecie na takie szczęście - zobaczycie, że wreszcie nadejdzie ta wspaniała chwila i u Was:tak:
Za tydizeń 21.02 mam usg w 12 tygodniu, wtedy dokładnie zostaną pomierzone wszystkie kończyny i narządy w 4d.

Trzymam kciuki dziewczynki i już śmiało przesyłam fluidki ciążowe:-)
 
reklama
Do góry