reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczynki - no mam nadzieję, że każdej z nas się uda. Tym razem będę szła krótkim protokołem i mam nadzieję, że on będzie lepszy. Biorę też witaminki na poprawę jakości jajek, więc mam NADZIEJĘ :tak:
 
reklama
Hej, jestem nowa na tym forum ;-) i również nie dawno zakwalifikowałam się do rządowego programu, lecze sie Katowicach w Provicie
aktualnie dzisiaj zaczynam Marvelon na wyciszenie. Trzymam kciuki za Nas dziewczyny ;-)
 
Kate zacisniete kciuki za sexik na szkiełku :) Kate pobrano 11 a 6 zapłodniono a co sie stało z pozostalą 5-tka??
Madzia gratuluje:)
Karusia bije od Ciebie entuzjazm !!tak trzymac
Osa to Twoje pierwsze podejscie???
 
Chodzę do Dr Gretki- jest to moje pierwsze podejście do invitro za mną 2 nie udane inseminacje lekarz powiedzial ze wiecej nie ma sensu robic a staramy sie 1,5 roku ;-( wiem że są tu dziewczyny które starają sie od wielu lat i dla kogos nie jest to bardzo długo...
 
Witam wszystkie nowe dziewczynki:-)

Hess - nie zawracaj sobie głowy czarnymi myślami, trzeba być dobrej myśli.

Ja odmeldowuję się na 3 dni, bo wyjeżdżam w delegację i nie biorę lapka, więc będę odcięta od neta.
Oby po powrocie czekały same dobre wieści:tak:
Trzymajcie się dziewczynki.
PaPa

I kalendarz ( tylko coś krótki ten kalendarz, może podrzucicie kilka ważnych dat? )

STYCZEŃ

26.01 2015 - Olusia7982 - podglądanie maluszków

30.01.2015 - Hess - 1 dzień stymulacji

Luty :

13 02 2015 - Ewciak30 - wizyta u gina prowadzącego
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Hess uszy do góry:-D ja wiem, że ławtwo powiedzieć sama co chwila się nakręcam (normalnie sinusoida raz dobrze a za chwilę dól:dry:), ale nie ma co tracić nadziei musi się udać:-D co do mojej 11stki to raczej chodziło o dojrzałe, bo ogólnie to było ich dużo, a te podobno najlepsze:happy2: a czuje się w miarę dobrze, myślałam że będzie gorzej:cool2: jak boli mnie mocno (jajniki) to biorę Ketonal, ale jutro już nie wezmę bo wystarczy tego faszerowania:-p gorzej mi idzie aplikowanie Lutki ten aplikator mnie przeraża, chyba wolałbym własny palec bo boje się, że coś sobie uszkodzę:sorry:
Sham z tego co wiem to 6 zapłodnią, a reszta do wyrzucenia - uroki programu:sorry2: gdzieś czytałam, że podobno ma wejść jakieś postanowienie w sejmie, że w tym roku w ramach programu zamiast 6 będą zapładniać 8 pęcherzyków, ale na razie chyba nie przeszło:dry:

osa87 witaj:-D

powiem Wam, że jak czytam jak niektóre z Was mają przeboje z kwalifikacją do programu to ja miałam chyba totalnego fuksa:szok: u nas jest czynnik męski i 4 lata starań, ale w tym mało leczenia bo u mnie wszystko ok, pojawiliśmy się w Gamecie pod koniec listopada 2014, w grudniu hsg, badania, 30 .12 kwalifikacja, a teraz koniec stycznia a ja już kończę pierwszą próbę ivf (oczywiście mam nadzieję, że OSTATNIĄ) i zaraz transfer:-D normalnie torpeda:-) żeby tylko był efekt, jutro telefon z kliniki:-p powodzenia i buziaki:-)
 
reklama
Sol to zależy od Twoich ustaleń z lekarzem. W razie co zadzwoń za kilka dni na recepcję i podpytaj panie co masz teraz robić, czy masz czekać na kontakt z ich strony, czy ze strony lekarza... no i ile masz czekać. U mnie było troszkę inaczej bo mnie do programu włączył lekarz, u którego już się leczyłam (dr W), program dopiero wchodził.

Hess u mnie sprawdził się właśnie krótki protokół i chyba przede wszystkim ICSI zamiast IVF

KATE kciuki za pomyślne wieści :tak: Nie rozumiem po co robili Ci hsg? przecież do ivf drożność jajowodów jest nieistotna
 
Do góry