reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Ja na wyprzedażach tylko 3 bluzeczki - ale i tak mi lepiej. a jutro chyba lumpeksik dla Igi nawiedzę.

DZiewczyny prosze mi napisać z jakich pieluch jesteście zadowolone. Bo u nas tragedia - Iga sie non stop przesikuje. Odpadł już pampers - bo szły przenajmniej 2 pieluchy w nocy (no i 2 komlpety poscieli), teraz zawodzi nas bella. Nigdy innych nie kupowalismy - więc błagam. Bo chyba przez to sikanie sie niewysypiamy
 
reklama
ja od jakiegoś czasu przeprosiłam Pampersy (od momentu jak mają gumki w pasie) Zuza używa rozmiaru 4+. I tylko raz kupa wyszła na plecy, ale to tylko dla tego, że tatuś wyściskał dziecko, a kupy nie wyczuł. :-)
 
No Magduska, fajne zakupy. Latem Misio bedzie szalal po plazy w nju koszuli:)

Casia, wazne ze zakupy udane, co tam obiady!;-)

Karola, ja uzywam pampersa 4, ale mialam 4+ i tysz byly dobre. Byl moment, kiedy co noc przelatywaly, wlasnie pampersy i przerzucilam sie na huggisy. I te byly o wiele lepsze. Bylam z nich bardzo zadowolona. Ale pozniej Dawid kupil znowu pampersy, wlasnie z tymi gumkami i jest git.
Sprobuj huggisy super flex, albo moze mniejszy rozmiar pampresa, bo moze za szerokie i dlatego bokami przelatuje.
 
My pampersow nie uzywamy,wlasciwie nigdy ich nie uzywalismy:no:
Co do zakupow, napalilam sie jak nie wiem, chce wchoraj zamawiac, a tu d...pa:wściekła/y: , wszystko to co chcialam kupic juz wyprzedane:wściekła/y:
 
a ja Oliwce na noc zakłądam pampers 5 bo przez noc dużo sika czasem było tak ze przesikała spiochy wiec wpadła na pomysł kupić większe i jestem zadowolona.. A w dzień 4+
 
No to pokazuje zakupy!
Buty i torba z wyprzedaży! Dres z allegro!
d9bb6fe6b70acdb3med.jpg

c867d7673dc9e5e6.jpg

c303d3614b2578fb.jpg
 
reklama
Karolla, dress swietny, fajny kolorek!
No a buty.....wow!!!!!
co prawda nie dla mnie, bo ja nawet chodzic w takich bym nie umiala, ale bardzo, bardzo ladne! I torebka mi sie tysz podobajet:)
Pokaz no nam noge w tym kozalu:-)

A bo juz myslalam Aga, ze wcale pieluch nie uzywasz;-)
 
Do góry