reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

ewcik komleciki super ale mama szaleje :-D dobrze masz

asioczek ale śliczności a komlepcik z żyrafkami no to bombowy. Żyrafki robią karierę :-)

Jeszcze nie znam płci ale obok tych sztruksowych spodenek nie mogłam przejść obojętnie rozmiar 56
u19.JPG


u20.JPG
 
reklama
Asioczek- żyrafki po prostu mnie rozbrajają, są cudne:-) Reszta ubranek też.
Ja jak spotkam ciuszki z zyrafkami, to pewnie się jeszcze skuszę, zyrafek nie mam:-D

Misia- spodenki super:):):):-)
 
Śliczne te Wasze ubranka, nie wiedziałam że można mieć tyle przyjemności z oglądania ciuszków cudzych maluszków :) A oglądam codziennie ;) I stwierdzam że niektóre mamy nie zdążą swoich szkrabów ubrać w część rzeczy - za dużo ich będą mieć :-)

To ja tez zacznę od żyrafek... wczorajszy nabytek i moje pierwsze wstawione zdjęcie na tym forum.

 
Samhain mamy identycznego białego rampersa z żyrafą czyżby żyrafa była motywem przewodnim u naszych sierpniowych maluszków :)

Misia spodenki przesłodkie!!
 
Samhain fajne żyrafkowe ubranka. Właśnie sobie uświadomiłam że nie mam jeszcze żadnych rampersów a bardzo mi się podobają.

Jeśli chodzi o żyrafkę to chyba żyrafka stała się naszym symbolem hehe. Ostatnio nawet jedna mamusia pisała że ktoś nazwał synka Żyraf ale ja się chyba jednak nie skusze :-D
 
U mnie te żyrafy to tak od niedawna ;) Chyba przez Saly o ile pamiętam.
Resztę ubranek powstawiam jak porobię fotki.

P.S. Widziałam też kapciuszki z żyrafkami i czapeczki z żyrafimi czułkami i szczoteczki do włosów - żyrafki, chyba nabędę, skoro sierpień ma być pod znakiem żyrafy ;)
 
reklama
Do góry