reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Agata0209 ja mam materac kokos pianka gryka na razie śpimy na kokosie później zamieniamy

Carrefour- pampersy największa paczka 45,85 chusteczki gratis u nas maja być od jutra przez tydzień
 
reklama
Ona_mika dzięki za info o HIPP, ja też się zarejestrowałam:-)
Wczoraj robiłam drobne zakupy w rossmannie, raptem wydałam 14 zł, a tu nagle miła niespodzianka i lawendowe chusteczki pampers w prezencie, bo niedawno było wielkie otwarcie i był wielki kosz z takimi różnymi gadżetami. Przyznam, że byłam mile zaskoczona.
Kupiłam próbki pieluch 3-6 kg i te 4-9 kg i wydają się całkiem przyzwoite, a nawet mają gumkę z tyłu. Te mniejsze mają wąski przylepiec, ale za to taka fajna faktura w środku, pewnie do chłonięcia kupki. Większe przylepiec szeroki.Jednak w te 3-6, to ledwo się Przemek zmieścił. Załączam fotkę z zestawieniem pieluch z rossmanna z pampersem 3 i huggies premium 3
 

Załączniki

  • Zdjęcia-0428.jpg
    Zdjęcia-0428.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 61
RAPUNZEL napisz koniecznie jak te Rossmanowe pieluszki sprawdziły sie u Przemusia bo powiem Ci ze u mnie tzn u Filipa była tragedia:(
 
izoldziu, ten mniejszy dzis rano przesikany (oczywiście nie po nocy, tylko założony rano), choć nie da się ukryć, ze młody rano sporo sika, ale body i spiochy były do wymiany niestety. Jednak nie mogę nie napisać, że pampersa też przesikiwał ;-)
 
Ja też kupiłam rossmannowe pieluchy- jak dla nas OK. Pieluchę z kupka wywalam od razu jak usłyszę, że takowa została "zrzucona" do pieluchy, więc w ekstremalnych warunkach nie została sprawdzona.
Ale kupiłam ostatnio również w sklepie Lidl pieluchy ichniej marki Toujours. Jak dla mnie nie wiele różnią się od Huggies Premium 3. Falbanka trzyma nawet lepiej, tzn, kupkinsony nie wylewają się. Cenowo niestety nie wiem:sorry2:wywaliłam rachunek. Ale na pewno taniej. Testujemy też inne pieluchy z Lidla (mała paczka Midi)- kiepskie oraz Pampers 3. Pampersy bardzo fajne- chłonne, śliczne obrazki i miło pachną, ale są za drogie.
Z huggies Premium 3 niestety często coś wylatuje bokiem, więc dlatego szukamy czegoś innego.
Ech...
Zatem na razie zostaniemy przy Toujours i przy rossmańskich gatkach
 
polecam taką zabawkę Grzechotka "Plac zabaw" firmy smiki

Smyk

niby jest na niej 6+ ale pokazywałam Marcelkowi co znią można robić, i załapał że trzeba tu przesuwać kuleczki, tam kręcić. A przyszła do nas 1,5 roczna dziewczynka i też się nią bawiła, wręcz niechciała oddać :-)
 
reklama
Wypróbowałam w końcu Huggies Premium 3 i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona - wytrzymały całą noc, przetrwały mega kupę i co najważniejsze nie obciskają Igorkowi pulchniutkich nóżek tak jak Pampersy :)
 
Do góry