reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Ona_mika to nosidełko w wózku, o którym piszesz to pewnie takie, które trzymasz w ręce, a mnie chodzi raczej o takie, które zakładasz na siebie, żeby mieć wolne ręce...
jednak cena faktycznie rewelacja :tak:
Aha, myślę, że dziecko wolałoby nie jako plecaczek tylko przodem do ciebie, taki plecaczek to dla starszego już malucha
Samhain masz rację, że kwestia upodobań, dla mnie nosidełko było darem niebios i nieraz obiadu doglądałam z małą w nim. najlepiej mi się to nosidełko sprawdziło od 3 do 6 miesiąca zwłaszcza na krótkie wyjścia, na przejazd autobusem, nieraz prace domowe. Oczywiście nie nosiłam jej tam długo, bo by mi plecy pękły, ale w niektórych sytuacjach nosidełko było niezastąpione
Asioczek z tymi chustami to czytałam co nieco i nawet chciałam zakupić, tylko nie wiem, czy umiałabym to zawiązać :baffled:
 
reklama
Kasiu, gdybym ja znalazla na ulicy kogos z tym wozkiem Anmara to bieglabym za nim od razu prowadzac wywiad. Ale nikogo, kompletnie nikogo, wiec zamierzam maglować Mikę:-p
Co do nosidełek- chusta w ogole do mnie nie przemawia, a zalecanie jej przez lekarzy traktuje jako sezonowa mode, za kilka miesiecy lat/ znowu wymysla cos zdrowszego. Na jakies dluzsze dystansy tez nie bardzo kreci mnie nosidelko, moze rzeczywiscie do sklepu.Generalnie sceptyczna jestem z tym nosidelkiem do pol roku, pozniej rzeczywiscie moze byc to fajny sposob na jakies wycieczki z dzieckiem. Ale z drugiej strony czy brzdac powienien dlugo siedziec w takiej pozycji?Na razie zakupu nosidelka nie przewiduje, zobaczymy czy mi sie zmieni. Aczkolwiek za taka cene wzielabym Mika od razu , jest w swietnym stanie , i z Kubusiem;-)
 
jak widzicie wózek na ulicy i chcecie się czegoś dowiedzieć walcie do mam z pytaniami. Wiem po sobie, że zainteresowanie mam w ciąży jest spore i raczej dla większości właścicielek wózka nie stanowi problemu. A mama jeżdżąca po tym samym terenie co Wy najlepiej doradzi czy jest to wózek na okoliczne dziury w chodnikach lub ich totalny brak.

Rapunzel chustę zakłada się bardzo prosto do każdej jest przeważnie instrukcja na płycie jak ją założyć więc da się to zrobić.
U nas nosidełko było najczęściej używane na wyprawy na małe zakupy do pobliskich sklepików i w razie czego do urzędów gdzie niebotyczne schody były bez podjazdów.

Saly z chwilowymi modami masz rację jestem ciekawa co za 2 lata powiedzą o chustach
 
Saly widziałam ten wózek o którym mówisz. Jest fajny tylko kup na pompowanych kołach koniecznie, gondolka jest spora. Nawet dobrze sie prowadzi, tylko ten model fox jest jakby "miększy" i dlatego taki wybrałam, mój jest ciężki bo całość 20kg waży (z całym ekwipunkiem) ale prowadzi sie go świetnie. Myślę ze będę go w garażu zostawiać a w tym nosidełku znosić z drugiego piętra. Za taką cenę wózek jest na prawdę świetny. Ten safari jest trochę "twardszy" w prowadzeniu ale tez dobrze nim sie prowadzi. Tylko pamiętaj jak pompowane duże koła, to wózek automatycznie cięższy. Oparcie jest leżące i 3 punktowe, pasy 5 punktowe (to pewnie w każdych wózkach) No nie wiem co jeszcze napisać, pytaj jak coś
Kasiek dziękuję :)
Rapuzel to ja nie wiem jak takie nosidełko wygląda, ale mając nosidełko w wózku i fotelik samochodowy, uważam takie dodatkowe nosidełko za stratę pieniędzy jedynie
Asioczek masz rację, mama pewnie się ucieszy ze ktoś sie zainteresował i na pewno chętnie udzieli wskazówek
 
Mika, ja tylko i wylacznie myslalam o kolach pompowanych, a waga nie stanowi dla mnhie problemu bo bedziemy mieszkac albo na 1 pietrze , ale z mozliwoscia zostawienia na dole wozka, albo na 8 ale z winda pod dom. W obu przypadkach trzeba pokonac tylko 3 schodki , a tyle to dam rade. Zreszta jak patrzylam to w tych wozkach za ludzka cene waga zazwyczaj jest spora, a najlzejszy to 16 kilo, co mnie- poteznej babce juz roznicy nie robi.
A powiedz mi jeszcze jak Tobie sie wersja spacerowa podoba, myslisz ze starczy na jakis czas? I takie glupie pytanie: widzialas safari na zywo- czy on ma w miare spory kosz na zakupy?
Aaaaa i jak z hamulcami, chodzi mi o to czy w miare wygodnie wskakuja, bo widzialam pare razy w autobusie babeczki ktore musialy sie na dol schylac zeby zablokowac, co dla mnie jest koszmarem.
Przepraszam , ze Cie tak mecze, ale jestes jedyna znana mi osoba ktora widziala na zywo Anmar
 
SUPER EKSKLUZYWNY WÓZEK SAFARI TRAVEL+FOTELIK ! (346887541) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
To jest ten wózek prawda? Ja widziałam na żywo niebiesko błękitny koszyk na zakupy spory, zmieścisz dużo rzeczy, spacerówka spora, na pewno na długo się przyda. Weź model z regulowana rączką, bo pewnie u Was to tak jak u nas, mąż o głowę wyższy. A do tego pewnie będzie torba i schowek w budce. Dostaniesz penie folię przeciwdeszczową i moskitierę.
jak chcesz mogę dodatkowe zdjęcia pokazać swojego, bo wózki są podobne.
Ps Hamulce są w 4 kółkach, po prostu nogą naciskasz, dobrze chodzą
 
Dzieki Mika, wlasnie ten chcemy kupic, tylko w pelnym pakiecie z wszystkimi bajerami. Dzieki za opinie, to dla mnie bardzo wazne.
Jesli chcialoby Ci sie kiedys- i nie bylby to problem to czy moglabys zrobic zdjecie jakiegos rozlozonego ubranka w gondolce???Chodzi mi o to , ze ja niestety nie mam wyobrazni przestrzennej i trudno mi sobie wyobrazic dzieciaczka w gondolce a co za tym idzie ocenic jej wielkosc ze zdjec netowych czy z centymetrem.
 
Saly specjalnie dla Ciebie opinia użytkowniczki tego wózka:
Witam!
Ja używam wózka Safari Travel od około 10 miesięcy i pomimo niskiej
ceny jestem bardzo z niego zadowolona.Mam wersję na amortyzatorach i
na kółkach pompowanych z łożyskami.Jest bardzo miękki i leciutki w
prowadzeniu , myślę że na kołach piankowych jak oglądałam w sklepie
był sporo sztywniejszy.Używałam go od początku i nie było nigdy
żadnych problemów.Materiał według mnie chyba nie zmienił barwy
pomimo iż często wychodziłam i zostawiałam wózek na
słońcu.Podejrzewam , że w Warszawie będzie ciężko go dostać , ja
mieszkam pod Grójcem i kupiłam go w sklepie w Radomiu (jak coś daj
znać to wyślę namiar)i sprzedawca coś wspominał o wyłączności na te
wózki .Moja koleżanka po prostu zadzwoniła i otrzymała wózek
kurierem , bo nie chciało jej się jechać.Podsumowując ja jestem
bardzo zadowolona z tego wózka.
z forum gazety Wózek Anmar Safari Travel, co o nim myślicie? - Zakupy - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Saly jutro zrobię zdjęcia z rozmiarem 56 ale spokojnie jest tak pojemny ze i zakupy i duże dziecko będzie miało wygodnie, całościowo też na duży wygląda (jak przywiozłam do domu) Asioczek ci coś znalazła na ten temat, ja myślę ze za taką cenę jest bardzo dobry jakościowo.
 
reklama
Dzieki dziewczyny za pomoc i przepraszam ze jestem uperdliwiec. Ja sama bym nie walkowala tematu tego wozka, wydaje mi sie fajny jak za ta cene , ale zakup wozka finansuje tesciowa, i od kiedy pare lat temu pokazalam jej jak dziala google mamy przerabane, bo ona sprawdzila na necie ze sie fatalnie prowadzi i ona takie szajsu dziecku nie kupi:baffled::baffled::baffled:
Grunt to poszanowanie woli rodzicow:angry:. I teraz poprostu juz sama sonduje wszystko na co tylko da sie zwrocic uwage i przygotowuje sie do walnej bitwy na argumenty w obronie anmar safari.
 
Do góry