reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

reklama
Cieszę się, że Wam się podoba :-) U nas na początku będzie tylko kołyska, a później ją sprzedam i zamienię na łóżeczko.
 
My mamy łóżeczko ale w oddzielnym pokoju, ale marzy mi się i kołyska ;-) jeśli maleństwo nie będzie chciało spać u siebie to może się zdecydujemy, bo łóżeczko w sypialni nam nie zmieści się, a taka kołyska by była dobrym rozwiązaniem ;-)
 
Ja właśnie kupiłam ją pod pretekstem tego ze łóżeczko będzie stalo u nas w sypialni która jest na piętrze. A w dzień urzędujemy tylko na dole wiec mała będzie musiała gdzieś spać :D
 
Czytałam właśnie wypowiedzi o czapeczkach i z ciekawości wzięłam książeczkę Kacpra, żeby sprawdzić jaką on to główkę miał i się lekko zdziwiłam miał łeb jak sklep:-D 37,5cm:szok:
 
Ja kupiłam na 34 cm żeby była do szpitala a takto mam większe :) dla zainteresowanych od dziś w Tesco jest -30% na wszystkie ciuszki. Ew. Coś dla mam - promocja od dziś w Rossmanie na kremy, tonik itd -40% !
 
Ola to niezłą miał główkę :szok: a rodziłaś sn? mój miał 34 a na sali była taka maluśka dziewczynka z główką 29 cm!

Promocje też w Biedronce od poniedziałku ja zakupiłam dwie mega paki pampków za 50 zł 2-pak
 
Ola to niezłą miał główkę :szok: a rodziłaś sn? mój miał 34 a na sali była taka maluśka dziewczynka z główką 29 cm!

Promocje też w Biedronce od poniedziałku ja zakupiłam dwie mega paki pampków za 50 zł 2-pak

A mega paka to ile pampersow?? Bo ja kupilam 22 zl 43 szt
 
Ola to niezłą miał główkę :szok: a rodziłaś sn? mój miał 34 a na sali była taka maluśka dziewczynka z główką 29 cm!

Promocje też w Biedronce od poniedziałku ja zakupiłam dwie mega paki pampków za 50 zł 2-pak

Miałam cesarke był ułożony posladkowo i może lepiej bo mam wąskie bioderka i niewiem jakbym go urodziła:rolleyes:
 
reklama
Ola,jeszcze się nie spotkałam z taką główką....pokaźny obwod.

Kati,dzięki za cynk o dadach,trzeba kupić....

Perla,o proszę to trzeba też Tesco odwiedzic