reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
witam
ja polecam podgrzewacz do butelek. Chyba jeszcze sa w sprzedaży. Moj syn długo lubił cos przekąsic ok 2 w nocy. Sposób był prosty w podgrzewaczu butelka w przegotowaną woda, obok butelka z mlekiem w proszku. Wystarczyło przelać, potrzasnąć i wsadzić ssakowi do dziubka. Po kilku tygodniach robiłam to jak automat.Aha i jeszcze siatka przeciw owadom na wózek. Swietna sprawa na spacery do parku lub lasu, wiadomo meszki, kleszcze itp.Warto tylko zwrócić uwage aby siateczka to była siateczka a nie kawałek sztucznej firanki bo wtedy nie przepuszcza powietrza i maluszkowi jest gorąco.
 
fela_76 przepraszam za byc moze glupie pytanie - ale czy przy podgrzewaczu wazna jest firma? polecasz ktoras konkretnie? czy to nie ma znaczenia? a ta siatka.... masz moze linka do takiej?
 
szczerze mówiąc to nie mam na mysli żadnej konkretnej firmy od podgrzewacza. Ważne jest, zeby miał regulację temperatury. Mają termostat, więc kiedy ustawisz konkretna temperaturę, podgrzewana ciecz cały czas bedzie miała taka sama temperature.
Co do moskitier to wiem, ze czasami dodaja je do wózków i dlatego zwracałam uwage na rodzaj siatki. Moja kuzynka dostała razem z wózkiem, ale była tak gesta, że po załozeniu w budzie momentalnie robiło sie duszno i małutki popłakiwał.Ja swoją kupiłam w aptece, ale mysle, że najlepiej poprostu obejrzeć jakie są w sklepach dziecięcych i kierować sie wyczuciem.
 
Ja dzisiaj sie wybieram z szanownym małożnkiem do takiej hurtowni na mały rekonesans... sprzedaja tez detalicznie wiec jak juz bede kupować to moze tam jesli mi sie spodoba... zobacze jakie ceny i wogóle... szczególnie wózki chce obejrzeć bo musze wymacać, podotykać itd i moze coś mi sie spodoba...
ja cos mnie szczególnie zachwyci to oczywiście napisze..
 
Coraz powazniej zastanawiam sie nad kupnem chusty. Czytajac informacje z tej strony chustomania wszystko o chustach i noszeniu ma sie wrazenie, ze nie ma nic lepszego dla dziecka. Moja siostra, ktora mieszka na Wyspach tez sie zetknela z chustami i uwaza, ze to jest swietna sprawa. A mnie martwi jedna rzecz - jak pozniej odzwyczaic dziecko od ciaglego noszenia? Wiadomo maluchy rosna i taki 12 kg maluch to juz jest niezly ciezar do dzwigania... I jeszcze czy takie dziecko bedzie umialo zasypiac w swoim lozeczku? Co myslicie na ten temat?
A tu chusta, ktora mi sie spodobala chustomania Produktliste medium
 
Matylda ja jestem za tym żeby jak najwcześniej uczyc dzieciaczka "samodzielności". Jak się nosi dzidzię cały dzień w chuście to potem może byc tak jak napisałaś że nie będziesz mogła odejsc ani na krok:baffled:
Nie twierdzę że chusta jest zła ale ja raczej jej nie kupię bo bardzo sobie chwalę to że Marcel potrafi zając się sam sobą. Ja mogę przy nim spokojnie sprzątac, gotowac i nawet na BB posiedziec czasami a on w tym czasie się bawi:-)
 
reklama
a ja wam powiem ze jakos boje sie tych chust. trzeba umiec dobrze to zawiazac, zeby to sie trzymalo. raczej wybralabym nosidełko. wydaje mi sie bardziej stabilne.
 
Do góry