reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Isis ja wkładki mam jedne po Arturze -muszle laktacyjne, po wydaniu majątku na jednorazowe kupiłam plastik i jestem zadowolona. Te materiałowe to teraz kupiłam na wyjścia, bo plastik brzydko odznacza się pod bluzka
 
reklama
fioletowa też podziwiam Cię za ten zapał to wielorazowych pieluch, wkładek itp Ja to z tych leniuszków bardziej ;-)

Nie mam jeszcze fajnego biustonosza do karmienia a boje się kupować przez internet (bez mierzenia) bo kiedyś już się przejechalam... Mimo ze faktycznie są dokładne tabelki, trzeba się tylko pomierzyć jakoś mam opory.
Powiedzcie mi dziewczyny stanik do karmienia o ile większy kupujecie niż obecnie?
 
Dziewczyny nie zaglądałam tutaj od dawna, bo wszystko już mam, a zawsze mnie na coś jeszcze skusicie :-), kasy nie ma, więc postanowiłam nie zaglądać - do wczoraj ;-)

SARA - piękne te biustonosze, szczególnie ten z ALLES. Po urodzeniu zamówię sobie taki jeszcze jeden, bo na razie mam 2 do karmienia bawełniane. Kupiłam w H&M za 68zł i wydawało mi się tanio, a nie odbiegają w niczym od tego Twojego drugiego.
No i torbę też piękną kupiłaś :-)

FIOLETOWA - też Cię podziwiam za te wszystkie wielorazowe rzeczy. Pomimo, że popieram mocno ruch ekologiczny to jednak nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie. Naprawdę podziwiam.



GRATULUJĘ DZIEWCZYNY PIĘKNYCH WÓZKÓW :tak: i super zakupów :-).
 
Wenusjanka ja po domu też tak robiłam, że tetra w cyce i heja :tak:;-)

Kingusia ja lubię NIVEA a HIPPa nie bardzo znam

paulinka ja kupiłam rozmiar większy w obwodzie i miseczce a powinno się dwa rozmiary od rozmiaru sprzed ciąży w miseczce podobno. Jakoś pamiętam, że z Olivierkiem jako, że mam wielkie cyce (70F) już bardzo mi nie urosły po wypełnieniu mleczkiem.
 
Saraa mam ten sam biustonosz z Alles - cudny jest ;-)

Oferta Biedronki apetyczna, fajne bodziaki, ręczniki i kocyki, te torby do wózka to nie w moich kolorach ale fajne ... Ja zakupiłam wczoraj na allegro też parasol do wózka, z Młodą w lecie pamiętam, że życie ratował od słońca :-)

Fioletowa ja to Cię podziwiam kobieto :-) Dla mnie wsio jest cacy co jest jednorazowe (chodzi mi o pieluchy i wkładki), nie dałabym rady chyba z wielorazowymi ...
Ten parasol kupowałaś jakiś uniwersalny?ja tak poproszę o link
 
wenusjanka ja tych wkładek użyłam od groma, więc teraz od początku jestem mądrzejsza - jednorazowych kilka mi zostało od kumpeli, będzie na szpital

kingusia ja z kolei przepadam za hippem - Artur do tej pory używa ich żelu do mycia
 
reklama
Do góry