reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

ja też rp_77 i justinex a dziś dotarło do mnie zamówienie z wasal zamawiałam we wtorek wieczorem a dzis rano kurier już był i wszystko takie jak w opisie zamawiałam u niego kocyk dla Dari do wózka bo tylko on miał taki fiolet jaki chciałam a chciałam koniecznie pod kolor wózka i jest śliczny :tak: pieluszki flanelowe są grube i porządne na lato sprawdzą się zamiast kocyka i jeszcze parę pierdółek zadowolenie na 100 % :-)

a ten sprzedawca to nie r_p77 ?? mi allegro działa bez zarzutu.
 
reklama
Isis, ja podkłady itp zamówiłam ze smyk.pl przy okazji innych większych zakupów.

Mikoto, ja staram się nie przesadzać z ciuszkami, przecież bąki moment z tego wyrosną. Mam może z 7 kaftaników, część 56, część 62, tyleż body, parę koszulek, z 7 spiochów/polspichów, ze 4 pajacyki ot co..
 
Wszystkie pościele do kołysek sa na jedną modę...Nic mi się nie podoba i jak szybko coś nie znajdę to musze iść na kompromis i wybrać coś z dostępnych. Może wy widziałyście coś "innego" niż niebieskie misie, zyrafki, paski czy kratkę?

A patrzałaś na disneyowskie ? mi się takie bardzo podobają
! DISNEY ! KUBUŚ BAJKOWA POŚCIEL DO WÓZKA 4-el. (3118660370) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dziewczyny, a gdzie kupowałyście wszystkie kosmetyki dla siebie i dziecka + podkłady, podpaski, majtki itp. na allegro czy gdzies indziej???

Ja zamierzam wszystko na necie ale jeszcze nic konkretnego nie wybrałam. Nie mam nawet listy zrobione co potrzebuje .. :(

Asiulka ja maleństwa nie będę kremować filtrami bo do słonka jak już wystawię odrobinkę to po południu a tak to będę zasłaniać.
 
A ja mam dylemat - którą pościel wybrać??? Która Wam się podoba??? :eek:
001 (5).jpg001 (12).jpg
 

Załączniki

  • 001 (5).jpg
    001 (5).jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 43
  • 001 (12).jpg
    001 (12).jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 51
CZAPELKA - kupilam ten termomentr i jest świetny. Bardzo dokładny, wygodny w użyciu, super!
TERMOMETR BEZDOTYKOWY Tech Med TM F03B (3137258782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do nakładek silikonowych na piersi to kupiłam z Aventu (laktator zreszta też).

ISIS - jak dla mnie ta druga pościel jest lepsza, delikatna, stonowana, śliczna... Autka fajne dla starszego dziecka, żeby zachęcić do spania w swoim łóżeczku. Ale wybór należy do Ciebie :-)


ASIULKA - niedawno dziewczyny pisały o Musteli z filtrem. Zapomniałam o tym i będę musiała jeszcze krem dokupić.
 
reklama
Do góry