reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

natis ale piekne mebelki jakbym miała pokoik dla małej to też bym takie kupiła !!!! narazie muszę zadowolić sie białym łóżeczkiem bo na białe sie zdecydowałam są takie słodkie ja biorę z szuflada bo mi sie przyda i dobrze że mnie uswiadomiłyscie z przewijakiem bo ja chce też to większe łózeczko żeby było na dłużej z takim całkiem odpinanym bokiem i planowałam zakup przwijaka na nie i pewnie bym sie zdziwiła ze mi nie pasuje :eek: ale chyba na allegro znjade taki na to większe łóżeczko ?
co do poscieli to ja tak jak natis rozgladam sie za delikatnymi pastelami może jakaś brzoskwinia lub taki jasny fiolecik bez żadnych pstrokatych nadruków taka delikatna haftowana z jednym motywem reszta jednolita
zastanawiam sie cały czas nad tym baldachimem i wczesniej chciałam a teraz sama ju nie wiem ale taka moskitera na łóżeczko i wózek to w lato obowiązkowo też casem wstawalismy pogryzieni przez komary choc wydwało sie ze zadnego nie ma

fioletowa ale słodki ten Twój Arturek przypomniał mi sie mój synio jak był taki malutki jej ale był słodki chciałam zacałować te słodkie pyzie a teraz to cięzko o buziaczka bo zaraz jej fuj :-p a i młody miał taką samą wykładzine w pokoiku w drogi ale juz z niej wyrósł
 
reklama
JENY - planuję zakup nowego wózka i one mają specyficzny zapach 'nowości - fabryki', muszą się wywietrzyć dobrze, żeby dzidziusiowi było przyjemniej i pewnie zdrowiej. Jak urodzę w maju to myślę, że od pierwszych dni zacznę wychodzić, więc wózek nie będzie miał kiedy wywietrzeć.
Mebelki w sumie podobnie. U Natki jak złożyłam mebelki to jeszcze po miesiącu czułam specyficzny zapach w pokoju (drewna, kleju, farb itd). Potem wywietrzało i było ok.

Jak się rozpakuję w połowie maja to zakładam, żeby wszystko mieć przygotowane w połowie kwietnia. Mam nadzieję, że się uda :).
 
Ostatnia edycja:
Palin Kochana nic się nie przejmuj, ja jestem dokładnie na tym samym etapie co Ty :) czyli na etapie zero:) zostały jeszcze 4 miesiące, nie mam jeszcze miejsca w domu na zakupy dla Maluszka a więc planuję wszystko kupić na początku kwietnia. Mam już oczywiście wszystko (prócz niestety wózka) wybrane, kolory, firmy, modele:) zostało tylko sfinalizować transakcje;)
 
ja też oprócz kilku ubranek nie mam nic więcej ale wózek wybrany łóżeczko też mniej więcej wiem jakie teraz tylko cierpliwie czekać do kwietnia i zamawiac też chce mieć wszytko gotowe do końca kwietnia też kupuje nowy wózek i chce żeby wywietrzał tak samo łóżeczko
 
teri ja też mam tylko jedne śpioszki i skarpetki.. no i kombinezon na jesienne chłodniejsze dni, a tak to czekam. moja mama już szaleje w szmateksach odkąd poznałam płeć:-)
z zakupami typu łóżeczko i wózek poczekam do kwietnia maja. Łóżeczko kupujemy nowe z całym wyposażeniem. póki co będzie u nas w sypialni a potem wstawimy piętrowe łóżko do pokoju chłopców. myśleliśmy, że będziemy potrzebować nowych mebli, ale wczoraj zmobilizowaliśmy się i po dniu spędzonym na sprzątaniu mamy całą komodę w pokoju Mateusza na rzeczy Tymka :-)
jeśli chodzi o wózek, to myślę nad używką - trochę szkoda mi kasy na nowy. ale z drugiej strony poluję na 3 w 1, żeby mi łatwiej było wnosić Tymka w foteliku na 3 piętro przynajmniej na początku. chociaż myślę też o chuście, żeby na zakupy wyskoczyć.. eh za duży wybór tego wszystkiego :-p
wózek nie wiem, jaki.. mieszkam w mieście, wszędzie chodniki, ale czasem wiadomo, że pojedzie się na spacer do lasu, w góry i wtedy przydałaby się wersja terenowa. z Mateuszem miałam jakiś wózek starodawny z komisu, bo kasy nie było, więc teraz marzy mi się "taki na miarę XXI wieku" :-D
 
i na rączki te rękawiczki w h&m nie wiem jak to sie fachowo nazywa :-) :-D
co do wózka to nie wiedziałam ze az 4 tyg sie czeka..
a wywietrzeje ? to o co chodzi ? przepraszam ze tak głupio pytam ale ja wszystko po raz pierwszy...:-)

rękawiczni niedrapki :-D

a wózek zależy, czasem w hurtowni można od ręki kupić ;-)

ale taka moskitera na łóżeczko i wózek to w lato obowiązkowo też casem wstawalismy pogryzieni przez komary choc wydwało sie ze zadnego nie ma

fioletowa ale słodki ten Twój Arturek przypomniał mi sie mój synio jak był taki malutki jej ale był słodki chciałam zacałować te słodkie pyzie a teraz to cięzko o buziaczka bo zaraz jej fuj :-p a i młody miał taką samą wykładzine w pokoiku w drogi ale juz z niej wyrósł

na wózek dla mnie też obowiązkowo, u nas latem mało komarów, więc na łóżeczko mi niepotrzebna, ale wystawić wózek na taras, gdy dookoła kwiatki i przez to pszczoły i inne takie to koniecznie musi być moskitiera

a z wykładziną - hehe najtańsza w komorcie a mam nadzieję że chłopaki się pobawią ;-)


JENY - planuję zakup nowego wózka i one mają specyficzny zapach 'nowości - fabryki', muszą się wywietrzyć dobrze, żeby dzidziusiowi było przyjemniej i pewnie zdrowiej. Jak urodzę w maju to myślę, że od pierwszych dni zacznę wychodzić, więc wózek nie będzie miał kiedy wywietrzeć.
.

nom, ja planuję w kwietniu ściągnąć wózek ze strychu by go ogarnąć - koła, pranie tapicerek, tak żeby też z miesiąc później odstał
 
ja w starym domu miałam podobny patent ;-) obok łóżeczka stałą komoda a na komodzie stał przewijak
ale się przenieslismy jak młody miał 3 miechy, więc długo nie było używane, ale powiem ci że rozwiązanie jest fajne jak ktoś ma mało miejsca/mebli
 
Teri bardzo fajne łóżeczko :) W sumie ja przez pierwsze m-ce będę się cisnąć w domu u rodziców a miejsca tutaj nie mam,póki co nie wiem gdzie ubranka małego będę trzymała i jak dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie :) Tylko ten przewijak malutki się wydaje... :happy2:
 
reklama
wiesz jak jesteś zainteresowana to możesz chyba poprosić o zdjęcie z rozłożonym przewijakiem i poprosić o wymiary
mi się wydaje że na to i tak trzeba kupić przewijak, żeby było wygodniej
 
Do góry