reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Marcysiowa, herbatki koperkowej BoboVity ma pewno NIE kupię - miałam próbkę, była tak słodka że aż mnie skręciło.
MM do dokarmienia w szpitalu dostaliśmy Enfamil, potem też puszkę tego kupiłam, ale drogo kosztował. Młody wychował się na mleku NAN.
 
reklama
Ponieważ i ja i K. Mamy alergię u nas już stoi w szafce NAN1HA a później pewnie Bebilon jak się obędzie bez skazy białkowej. Sprawdziły się przy Olivierku i teraz też mam nadzieję, że będzie OK.

Herbatki mam z HIPPa
 
Mój Dawidek już w szpitalu był dokarmiany NAN-em więc też to mleko kupiłam później do domu. W 9 miesiącu zmieniliśmy mu na BEBIKO.
 
Dziewczyny, a nie boicie sie, ze te koperkowe specyfiki dzialaja tylko gazopednie? wiec nie pomagaja usunac istnieacych gazow, tylko wytwarzaja dodatkowe??? ja kiedys uslyszalam od lekarza taka opinie. Zuzi nie podawalam koperku i nie mielismy bolesnych kolek.., tylko espumisan dawalam w razie co. Teraz bede dawac sab simplex dzieki fioletowej :)
 
Ja tą wodę koperkową dawałam bardzo rzadko. Potem jak dziewczyny były większe az do teraz daję, gdy się skarżą na ból brzuszka. Sama też brałam:tak: i pomagało.
 
Ja nie kupiłam jeszcze żadnej herbatki... a samą wodę można takiemu noworodkowi dawać do picia?
Mleka tez na razie nie kupuje, jakby co to męża wyśle ;-)

A to nasze łóżeczko, tzn łóżeczko Laury :-)

Zdjęcie0985.jpgZdjęcie0986.jpgZdjęcie0987.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0985.jpg
    Zdjęcie0985.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 76
  • Zdjęcie0986.jpg
    Zdjęcie0986.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 65
  • Zdjęcie0987.jpg
    Zdjęcie0987.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 70
Śliczna pościel i łóżeczko Kingusia :) Laura bedzie tam miała jak w niebie :) Co do wody to na pewno mozna.. Jak trzeba dopajac. Ja tylko piersią karmiłam więc nie mam doświadczenia, nie dawalam innych płynów przez pierwsze 3-4 miesiące..
 
reklama
Do góry