reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Agacia ja polecam zwykłą najzwyklejszą wszystko zależy od tego czy ma być mała, średnia, duża (ja osobiście tak jak mikoto mam małą bo wiem że w 99% ja będę kąpała Małą) o np taka na all PRIMA BABY WANNA WANIENKA HIPPO 84 cm OKT Kids (3236004628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Miałam i mam taką - wydaje mi się jak najbardziej ok. Poprzednio mały był wodnym wrzaskunem, więc musiał się kąpać z tetrą (był w nią zawijany a dopiero potem w wodzie odwijany), potem jak miał kilka miesięcy kupiliśmy taką gąbkę do kąpieli, którą kładzie się na dno, a na nią dziecko.

Mikoto, z ikeą kojarzy mi się taka wanienka, która na obu końcach ma takie prawie pionowe ścianki (jak powyższa w nóżkach) - jeśli o tej piszesz to nie wiem czy będzie wygodna na początek przy takim całkiem leżącym dziecku. Taka miskowata wanienka jest ok jak już brzdąc siedzi
 
agacia nawet Cię o to nie podejrzewałam :-p

Dla mnie nie ma większej różnicy co to będzie za wanienka więc szczególnie nie pomogę. Mam profilowaną ONDA i zwyklaka jak wkleiła Mama Wiki też mam. Do tej drugiej dokupiłam gąbkę taką o której pisze just. Nie wiem jeszcze z której będę tym razem korzystała bo "nie przymierzałam" się jeszcze do łazienki (a mogę się nie zmieścić z żadną wanienką) a może w kuchni/sypialni?

Moje dziecię też darło paszczaka przy wkładaniu do wody i też był w pieluchę zawijany :tak:
 
Gosia ja mam dwa albumy (wrzucę wersje nowsze bo moich już nie ma). Polecam posiadać. Fajnie się wspomina. Do dzisiaj łęzka się kręci jak parzę na jak Olivierek był taki maluni :sorry2:

1. ALBUM PAMIĄTKOWY ALBUMY PAMIĄTKOWE DLA DZIECKA (3198105064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten jest zdecydowanie poprawiony. Ja ze starej wersji byłam średnio zadowolona. Taki trochę "surowy" jest ten album.

2. Mój ulubieniec mimo, że Kubuś Puchatek dla wielu może być męczący: ALBUM PAMIĄTKOWY ALBUMY PAMIĄTKOWE DLA DZIECKA (3240992092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie jest gruby ale ma wszystko co przydatne. Krótko zwięźle. Z pomysłem. BARDZO go lubię i teraz pewnie też zakupię tego. Dobrze, że przypomniałaś :tak:

Ten też nie zły:
ALBUM PAMIĄTKOWY KSIĄŻKA PAMIĄTKOWA DLA DZIECKA (3222013681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Do góry