reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
wITAM
ZA PÓŁ DARMO!!!
ZA PÓŁ DARMO ODSPRZEDAM WÓZEK CAMARELLO Q12 (ZIELONY) W WERSJI GŁĘBOKIEJ
http://img18.tablica.pl/images_tabl...spacerowy-camarelo-q12-kujawsko-pomorskie.jpg

sprzedam wózek camarelo q12
OPIS WÓZKA:
- gondolę można wpinać przodem i tyłem do kierunku jazdy (z opcją montażu fotelika -
- wersja głęboka wózka posiada trzystopniową regulację oparcia,
- system skrętnych kół przednich z możliwością blokady ułatwiająca jazdę na wprost,
- pompowane koła,
- centralny hamulec,
- regulacja wysokości rączki,
- praktyczna torba oraz kosz na zakupy, - pokrowiec na nóżki,
- stelaż malowany proszkowo.

WAGA
stelaż 9,0 kg
gondola 6,0 kg

WYMIARY GABARYTOWE:
110cm x 62 cm x 90 cm

ZAKRES REGULACJI WYSOKOŚCI RĄCZKI:
74 cm - 110 cm

WYMIARY WEWNĘTRZNE GONDOLI: (UWAGA! NAJDLUŻSZA GONDOLA NA RYNKU!)
:biggrin2: 83 cm x 34 cm x 24 cm

WYMIARY STELAŻA (z kółkami) PO ZŁOŻENIU:
95 cm x 60 cm x 35 cm

KOŁA:
Tylne 29 cm śr. / Przednie 24 cm śr.

ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA: maryjarasz@gmail.com

ODBIÓR OSOBISTY WE WROCŁAWIU
 
hey dziewczyny wybraliśmy z mężem klasycznie bo dla synka 19m, ale kolorki super obawialam się że niebieski będzie jasny i będzie się brudzić ale materiał fajny i nie wygląda na brudzący :)
koła 14 i są mega duże i się strasznie wygodnie leciukto prowadzi
 
ależ się tu dzieje.. większość już chyba kompletnie zaopatrzona, a my jeszcze w powijakach... jeszcze malowanie przed nami (malarze wchodzą 13-go maja), a gdzie tu koniec wyprawki.. jednakowoż, mam nadzieję, że się ze wszystkim wyrobimy :-)

Mamy już większość ciuszków (dary od koleżanek i rodziny), mamy zapas butelek TT, bo w Szkocji była promocja
przyjaciółka nie mogła się oprzeć, choć mam głęboką nadzieję karmić piersią co najmniej 8 miesięcy :-D. Mamy łóżeczko,
które zaraz przemaluję na biało, bo jest w kolorze sosny.. wczoraj kupiłam kołderkę i podusię, mam upatrzoną pościel, przewijak, przybornik, karuzelkę, wanienkę.. będę kupować po remoncie.. jeszcze się głęboko zastanawiam nad rożkiem, bo Antoś urodzi się pod koniec czerwca i nie wiem, czy nie będzie Mu w nim za gorąco.. No i mamy wózek! :-D o, taki nasz wymarzony
WOZEK Maxi Cosi Mura 3 w 1 SUPER Zestaw Fotelik (3183715231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dla siebie do szpitala mam tylko 3 koszule, szlafrok, kapcie i klapki pod prysznic.. i tyle, póki co :-)
 
a ja właśnie sobie przypomniałam o adapterach do wózka i fotelika :-D
ech pewnie jeszcze przy porodzie będę myśleć o tym czego mi brak
 
reklama
Do góry