reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Madzia - faktycznie, pamiętam jak wklejałaś link do wygranej aukcji. Robiłaś już "próbę generalną" ? ;) Sprawdza się? Jakoś nie mam przekonania do wkładania czekogolwiek "dzieciowego" do mikrofali... Ale chyba tak już mam - co mi się wydaje dziwne, jest normalne i na odwrót :-)
 
reklama
Ech no i nie wiem w końcu... :-p :-p Może zamienię sterylizator na... garnek? :laugh2:

Znalazłam takie wynalazki... sterylizator - tak jak fioletowa pisała - nie sprawdzi się przy większej ilości rzeczy ale z drugiej strony czy jest on aż tak niezbędny? Głupia już z tym wszystkim jestem, a dziwię się, że wózka nie mogę wybrać... MEGA PROMOCJA!! PODGRZEWACZ LCD i ster. DO BUTELEK (3196353170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
AUTO/DOM ORYG. Podgrzewacz do butelek HAPPY FAMILY (3147937355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (patrząc po ilości zakupionych sztuk - dość popularny)
ew. sam podgrzewacz UNIWERSALNY PODGRZEWACZ BABYONO DO AVENT TOMMEE (3190276437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - z funkcją podtrzymywania temperatury.
 
Ariena ja teraz też z telefonu, wiec bez linków
Sama używam zwykłego sterylizatora, wlewa się minimalna ilość wody i ok 10 minut i gotowe. Mi np wystarczyło raz dziennie to zrobić, np wieczorem, a potem rzeczy sobie stygly i tyle. Na początku używałam garnka,ale ja jestem leniwa z natury, nie chciało mi się gotować ani sparzac, wlewać i wylewać wrzątek i wszystko po kolei tak powtarzać. Sterylizator był fajny, bo po umyciu pakowalam do niego, jak był pełny to wciskalam guzik i tyle. To moim zadaniem jak ze zmywarką - albo lubisz się bawić myciem albo wolisz wciskać guziki. Ja jestem z tych co wola wcisna guzik. Co do mikrofali to też wole nie używać do rzeczy dzieci, choć słoiczki zdarzało mi się odgrzac, ale porównując też gabarytowo to chyba do sterylizatora zwykłego wejdzie więcej, lub większe butle. No chyba ze się nie ma miejsca na taki zwykły duży. Zawsze też możesz to dokupić, jeśli uznasz ze wyparzanie cię przerasta ;)
 
Kobietki a co z kremem przeciw opalaniu dla dzieci? Kupować?

gdzieś czytałam że dzieci do 6 ms życia nie powinno smarować się kremem "przeciw opalaniu", należy dziecko zbytnio nie eksponować na słońcu, ewentualnie posmarować dzieciątka skórę kremem z cynkiem co daje naturalny filtr..... ale wiadomo każdy robi wg własnego uznania
 
No wlasnie Nissanka ja się nie znam i stad to pytanie. Nie planuje wystawiać dziewczyn na słońce a wręcz sobie tego nie wyobrażam ale wolałam spytac.
 
Dziewczyny co do filtrów SPF to ja mogę sie wypowiedzieć.
Dzieci nie powinno się wystawiać bezpośrednio na słońce ale tez należy bezwzglednie używać filtrów 50+. Sa takie np. od urodzenia Mustelli ( ja kupiłam).
Na wielu kosmetykach jest napisane ,ze od 3 miesiaca czy od 6 m-ca ale to ze wzledów typowo rejestracyjnych danego kosmetyku.
 
reklama
ja mam zamiar poprosić o coś w aptece, tam mi doradzą
a krem z cynkiem - hmm czyli co sudokremem? trochę dziwne moim zdaniem
wiadomo że czyta się różne rzeczy, ja jestem wyczulona na to, bo sama mam multum pieprzyków i dla siebie używam filtra 60
 
Do góry