reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Ten TT jest do NUKa bardzo podobny kształtem:tak: Dla mnie problemem jest to, ze NUKa można kupić niemal wszędzie, a TT juz niekoniecznie. A wiadomo, że jak się dziecko do jednego przyzwyczai, to potem trzeba kupować tej samej marki. Dlatego i ja kupię NUKa:tak:.
 
reklama
Ja w tym tygodniu i poprzednim troszkę po kupowałam kosmetyki butelki i smoczek z nuka bo wiem ze sa dobre i nie zawiodłam się przy pierwszysm dziecku wcale nie miał kolki, wczoraj odebraliśmy łóżeczko ze sklepu i bardzo mi sie podoba co innego na zdjęciu było a rzeczywistości jest super kolorek taki jaśniutki i słodziutki karuzele też wynalazłam fajna w sklepie z zabawkami jeszcze muszę popatrzeć co mam kupić bo nie wiem co mam chciałam kupić kilka par body z krótkim rękawkiem to mi moja mama powiedziała że nie wolno dziecka tak cieniutko ubierać takiego małego ale jeszcze nad tym pomyślę


korba
- śliczną tą kołyskę kupiłaś
 
U nas też frida leży w domu i do dzisiaj, jak ma gęsty katar to używamy (jest beku co niemiara, ale działa ).
Co do smoczków to ja mogę polecić firmę Nuby (butelki, kubki, pojemniki też). Odkryliśmy przez przypadek i tylko tego używaliśmy. Jędrek chciał non stop ssać pierś, a smoczki wypluwał, tylko nuby zostawał w buzi, bo on specyficznie "pracuje", jak sutek.
NUBY Smoczek silikonowy wisienka 0m+ (3100700996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Misianka- ja uważam, że body z krótkim to podstawa. Bo nawet jeśli w czerwcu/lipcu nie będzie upałów, to ja zakładałam je pod kaftanik lub pajaca. Można co prawda założyc cos inneg, ale nic tak dobrze nie podtrzymuje pieluszki.
 
ariena tez robiłam zakupy u justnex 33 pozycje wysyłka darmowa mnie załapała ale ja tak wole jak mam kupować to hurtem i wtedy przekroczę próg darmowej wysyłki i wtedy wychodzą naprawdę dobre ceny jak nie dopłacasz za przesyłkę a kupić i tak trzeba ja dostałam meila że wczoraj wysłane więc dzis czekam na kuriera ale bedzie paka :-D;-)
co do smoczków to ja przy synku miałam wszystko z aventu sprawdziło sie i teraz tez kupuje avent jakoś mi podchodzi ta firma a po za tym kupuję laktator z aventu więc butelki tez a jak butelki to i smoczki żeby było z jednej firmy ;-) synka karmiłam piersią tylko miesiąc potem butelka antykolkowa aventu i nawet jedna kolka nam się nie przytrafiła :tak::-D liczę na to że córcia też będzie dzieckiem bezkolkowym ;-)kuzynka przyjeżdza do nas na majówkę i na wszelki wypadek przywiezie mi kropelki simplex czy jak to sie tam piszę moja siostra mieszka w Niemczech i jej przysłała ona urodziła w styczniu i wykorzystała tylko połowę więc resztę mi odda ale mam nadzieje że jednak sie nie przydadzą ;-)

ja po zaatakowaniu ostatnio allegro mam prawie wszystko :-p jeszcze najważniejszy zakup to łóżeczko i pościel ale to musze poczekać bo może zmienimy meble u nas ale to może więc na razie czekam bo jak nie zmienimy to łóżeczko mi pasuje miodowe bo takie mamy meble a jak zmienimy to na ciemne więc wtedy takie tez łóżeczko i tak czekam aż sie zdecydujemy co robić :confused::sorry:

potwierdzam body to podstawa w garderobie maluszka ja tez żadnych kaftaników nie kupuję zawijają sie pod pleckami i sa nie wygodne body na spód jak chłodno to dopiero na body cała reszta ;-)
 
Ostatnia edycja:
Wiecie bardzo lubię czytać o Waszych zakupach aż czuć, że humorki lepsze :yes:

Ja mam swoje praktycznie za sobą więc Waszymi się też pocieszę :rofl2:


u nas smoczek też NUK :tak:

Pogrzewacz i sterylizator avent
Butelki dr. Brown`s
Laktator ręczny TT

Wszystko z innej parafii :rofl2:

Dmuchawcu podpisuję się pod tym co napisałaś o body obiema rękami! Dla mnie kaftaniki mogą nie istnieć (oczywiście posiadam takowe po Olivierku jeszcze i dostałam w spadku) ale body MUSI być :tak:Nie trzeba szukać pieluchy przy kostkach no i nie zawija się nic pod łopatki więc nie trzeba się zastanawiać czy Dziecku wygodnie.
 
Super macie dziewczyny te zakupy!! Juz praktycznie większosc z Was wszystko ma! Ja to kupuję co miesiąc trochę rzeczy zeby nie zbankrutować, bo jakby tak wydać kasę na raz to masakra :)

Łóżeczko Gluck (pogryzione ;)) mam po synku do tego 3 kpl pościeli, kilka prześcieradełek, ochraniacz na szczebelki, baldachim no i materacyk.

Muszę jeszcze kupić szlafrok bo w tym który teraz mam to wstyd się nawet meżowi pokazac ;) Drugą piżamkę do szpitala/karmienia kupiłam wczoraj, większośc kosmetyków już mam. Musze jeszcze gdzies kupić stanik do karmienia bo cieżko mi znaleść 75H :/ Jedynie na allegro ale ja z tych co wola przymierzyc zanim kupią.
 
reklama
jest kurier już dostarczył pakę od jusinex ale miałam radochę !!! :-D

wszystko super dostałam 2 śliniaczki gratis :-)

przeraziła mnie tylko wielkość tych podkładów do szpitala :szok: u nas wymagają 4 paki więc pół torby to same podkłady a ja naiwna chciałam sie spakować w taka torbę podręczną :baffled: ale jednak trzeba wyciągnąć taka dużą podróżną dobrze że mam taką

a ja mam fioła na puncie pamiątek i zachowania każdego ważnego wydarzenia z życia dziecka więc zamówiłam taki album jest sliczny co miesiąc można zapisywać co dziecko juz umie i wklejać zdjęcia synka mam zachowane pierwszy ścięty pukiel włosków opaskę ze szpitala nawet pierwszego mleczka który mu wypadł mam takie duże pudło i tam wrzucamy różne pamiątki :-D

a właśnie był listonosz i doszły jeszcze staniki do karmienia i pas poporodowy :-D więc czas pakować torbę

jej ale mam radochę :-D


a to moja paka od justinex :-) i torby w które chciałam sie zapakować ale weszły same podkłady i tyle juz więcej nic nie wejdzie :baffled::-):-D
 

Załączniki

  • SAM_4229.jpg
    SAM_4229.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 53
  • SAM_4230.jpg
    SAM_4230.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 61
  • SAM_4231.jpg
    SAM_4231.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 54
  • SAM_4232.jpg
    SAM_4232.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 46
  • SAM_4235.jpg
    SAM_4235.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 48
Do góry