reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia

reklama
Czesc dziewczyny, jestem mamą dwóch chłopaków i z racji tego mam pare rzeczy do sprzedania. Jesli bylbyscie zainteresowane to zapraszam do zakupu.:
rzeczy nie są zniszczone, zdjęcia moge zrobic i wysłac., preferuje raczej odbiór osobisty niz wysyłke ( Warszawa i okolice)

1. wózek chicco urban 3w1, głęboko-spacerowy, plus fotelik z auto fix. kolor brązowy -> taki jak w linku Link do: Chicco URBAN 3w1 wózek głeboko-spacerowy + fotelik Auto Fix Fast 0-13kg 800zł

2. skoczek fisher price Link do: Skoczek Jumperoo Rainforest Firmy Fisher Price - był pozyczony i niestety wrocil bez wiszącej niebieskiej zaby, i takiego tygryska pod kręcocaym sie sloneczkiem, ale reszta działa 230zł

3. karuzela fisher price Link do: FISHER PRICE Karuzela RAINFOREST Tropikalny Las + PILOT K3799 100zł

4. bujaczek hustawka Link do: BRIGHT STARTS HUŚTAWKA HYBRYDOWA LEŻACZEK DZIECKA 230zł
 
Dziewczyny pochwalcie sie jakie lozeczka wybralyscie[emoji3]

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
Jakie ładne...! :)

Ja muszę mieć z krytymi szczytami bo niestety jest tylko jedna ściana na której możemy je postawić i łóżeczko będzie musiało stać przy drzwiach, a nie chcę żeby dziecko budziło się jak tylko otworzą sie drzwi..
 
Jakie ładne...! :)

Ja muszę mieć z krytymi szczytami bo niestety jest tylko jedna ściana na której możemy je postawić i łóżeczko będzie musiało stać przy drzwiach, a nie chcę żeby dziecko budziło się jak tylko otworzą sie drzwi..
Ten sprzedawca ma tez z plyta z misiami po bokach[emoji3]

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
Tak, kupowałam u tego sprzedawcy. W trakcie transportu kurier uszkodzil karton i jest rysa na łóżeczku, ale w niewidocznym miejscu, więc chyba nawet nie bede tego zgłaszać. Ale łóżeczko jest śliczne [emoji173] jak posprzatam to zrobię zdjęcie :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, kupowałam u tego sprzedawcy. W trakcie transportu kurier uszkodzil karton i jest rysa na łóżeczku, ale w niewidocznym miejscu, więc chyba nawet nie bede tego zgłaszać. Ale łóżeczko jest śliczne [emoji173] jak posprzatam to zrobię zdjęcie :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki za opinie!
Wlasnie szukamy czegos podobnego w podobnej cenie[emoji3]

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
Do góry