reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Dobra w końcu zrobiłam miejsce w szafie i mój Grześ ma oficjalnie cała półkę dla siebie :p Rzeczy powyżej rozmaru 68 wsadziłam do kartonowego pudła i wsadziłam do pawlacza. Tak wiec pod ręka póki do tylko małe rozmiary. Policzyłam i: mam 2 ręczniki z kapturkiem, 4 komplety pościeli (plus 4 otulacze na łóżeczko), 2 kołderki i 2 poduszki, 12x body na długi rękaw, 10 x body na krotki rękaw, 2 x body na ramiączkach, 5 x śpiochy i 5 razy pajacyk.
 
Ja ubrania dla siebie na czas ciąży to w większości wyszukałam w miejscowych ciucholandach, czasami można wynaleźć coś naprawdę super za niewielkie pieniądze, a stan idealny.
Powiem szczerze , że kilka par spodenek i sweterków dla malucha też zakupiłam w takim miejscu.
A Wy co myślicie o zakupach w lumpekasach , jeśli chodzi o ciuszki dla dzieci? Kupujecie coś, czy raczej wszystko nowe?
 
Ja ok. połowę rzeczy, które już mam dla Maluszka kupiłam właśnie w lumpku :) Czasami można trafić na super ciuszki, prawie nowe albo nawet z metką :) A poza tym dzieci tak szybko rosną ... :-)
 
George - cudne ciuszki. Zdradź proszę gdzie je kupowałaś :) Wydaje mi się że w Polsce nie mżna znależć takich pięknych?? Chyba że ja nie trafiłam na takie... :eek:

My dzisiaj w końcu wybraliśmy komodę dla Malutkiego. Po urlopie zamówimy ją.

Framama - chodzi Ci o bluzki na teraz? Może H&M: Ona | Mama | H&M PL ?

PolaTola, miło,ze Ci sie podobają:-) Faktycznie, większości sklepów, gdzie kupowalam nie ma w Polsce (Carter's, Gymboree, Mamas and Papas),ale zdarza sie,ze na Allegro ludzie sprzedają. Jakościowo są super i nie tracą tych slicznych kolorów.
Niektóre z tych rzeczy kupiłam od innej mamy, która robiła czystki w szafie:-) Sama niedługo bede po synku sprzedawać, ale jak na nie patrzę, to tak mi szkoda, bo piekne....
 
reklama
Do góry