reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Kochane jakiś czas temu rozmawiałyśmy o bluzeczkach ciążowych. podpowiecie jakieś linki?


Framama, mi też te t-shirty się podobają i kupiłam sobie właśnie podobne i trochę byłam zła, bo na zdjęciu wyglądały fajnie i rzeczywiście nadruki są słodkie i fajnie znajomi reagują jak noszę te t-shirty, ale mają jedną wielką wadę, okazały się zwykłymi koszulkami bez specjalnego dłuższego przodu..więc teraz już mi nie zakrywają całego brzuszka, pomimo że kupiłam L, a nosiłam ubrania w rozmiarze M..więc już nie za długo je ponoszę. może upewnij się że mają fajne rozmiary takie co by zakrywały brzuszek. gdzieś w sklepie widziałam w podobnej cenie do tych ze strony Cytrynki i rzeczywiście miały "dłuższy" przód, ale lepiej sprawdzić przed zakupem:tak:


a ja kupowałam na allegro i nie polecam na tym etapie ciąży:
KOSZULKI CIĄŻOWE Z NADRUKIEM Prezent na Mikołaja! (2813890676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Dawno nie zagladalam do tego tematu a tu widzę że poczynilyscie już spore zakupy! U mnie na razie remont więc kupowanie zacznę jak się skończy czyli gdzieś pod koniec lutego. Na ten moment mam tylko parę ciuszkow, kocyk, gąbkowy materacyk do wanienki. Prsewijak kupuje taki jak był tu już pokazany ten na koleczkach z wanienka. Pos ieli nie kupuje na razie, stawiam na spiworki i kocyki. Planujemy kupić jakiś fajniejszy zestaw ubranek na allegro, część dostanę po moim obecnie niespełna 3 tygodniowym chrzesniaku :) No i rzeczy do torby szpitalnej. Nie mogę się doczekać!
 
Ja większość rzeczy ma używanych od mojej znajomej, która ma bliźniaki ( dlatego wszystko mam po 2 lub po 4 sztuki np. pościel) . Nowe mam główne bodziaki bo to dla mnie bielizna a ja sama bym w używanych gaciach nie chciała chodzić to, co będę dziecko uszczęśliwiać. Reszta to wyszperane w lumpach ;)
 
Dziewczyny oszalałam! Tyle co się napatrzyłam dzisiaj na różowy kolor to chyba nie zdążyłam przez całe swoje życie:-D Dostaliśmy wielką walizkę ciuszków od teściowej i szwagierki:-) Nie sposób pokazać Wam wszystkiego ale chociaż częścią się pochwalę:
DSC_0340.jpgDSC_0341.jpgDSC_0342.jpgDSC_0343.jpgDSC_0344.jpgDSC_0345.jpg

DSC_0346.jpg
A to wszystko razem :

DSC_0339.jpg
Ogólnie doliczyłam się 135 ciuszków, jeden ręczniczek kąpielowy i 2 kocyki:-):szok: Jeszcze muszę je posegregować rozmiarowo.

Tylko słaba jakoś zdjęć, kolory oczywiście ładniejsze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry