reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

mówie wam anglicy lepsze rzeczy oddają za darmo niż polacy sprzedają... tak na marginesie M. mi powiedział że tą wersalkę od Polaka kupił ... ;///
 
reklama
co do kocyka do wózka ja chyba wystrugam małej sama:) można taką pusiową wełne kupić, co prawda kosztuje z 7-8 funtów ale radość zrobienia dziecku czegoś samemu chyba wynagradza ;)
 
na pewno umiesz! To wcale nie takie trudne ;) tylko tak wygląda ;)) a kucyk na szydełku czy drutach to chyba najprostsza rzecz jaką można zrobić ;)) Trzeba tylko mięciusią wełne i wielkie szydło takie z 8 mm a reszta to już banał kochana ;) Ta kobietka: Easy Crochet baby swaddler style blanket - YouTube robi prześwietne jasno wytłumaczone tutoriale dla początkujących, na prawdę ja byłam szydełkową nogą a z jej filmikami zrobiłam już dwa sweterki, czapeczkę, sukienkę ;) polecam szczerze.
 
Ja też uważam, że kupowanie pościeli do wózka to chyba niepotrzebny wydatek. A w ogóle w łóżeczku będziecie miały pościel, bo ja myślałam tylko o prześcieradełku oczywiście i kocykach (w zależności od pogody i temperatury w domu cieńszy bądź grubszy)?
 
WŁÓCZKA MILLA 100% akryl DUŻY WYBÓR KOLORÓW (2902548159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
taka włóczka plus szydełko (zazwyczaj pisze jakie do tego trzeba urzyć, ale standardowo jak masz 5 mm to poradzisz sobie z każdą grubszą, czasem 8 mm jest niewygodne, najlepiej by było mieć kilka w rozmiarze 3,5 , 4,0, 5,0, 7,0 wtedy zawsze jakeś jest dobre ;)) I na poczatek nie musisz umieć nic poza łańcuszkiem i słupkiem. Taki kocyk spokojnie wykonasz tymi dwoma ściegami a dzieki ciekawej wloczce nie bedzie nudny ;) nawet jak sie pomylisz gdzies to taki rodzaj welny ukryje bledy ;))
 
reklama
sembonzakura ja zarażona twoja pasją razem z mamą zaczęłyśmy tworzyć nasze dzieła:-) i tak dzisiaj powstał pierwszy baletek;-) jutro drugi:-)
a jak dojdziemy do wprawy to ubranko do chrztu planujemy wydziergać:-)
 
Do góry