reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majóweczek

natalia_bis - takie ochraniacze gumowe na krawędzie łóżeczka (przeciw obgryzaniu brzegów)często razem z łóżeczkiem się kupuje.. i chyba widziałam też w Ikea, ale głowy nie dam.
 
reklama
ja kolyske mialam z Nielsem ale nie zdala egzaminu, Niels preferowal lozeczko wiec mala tez odrazu do lozeczka pojdzie

co do pieluch to u mnie akurat promocje sa regularnie albo w rossmanie albo w innych drogeriach, jak jest promocja to kupowalam na kolejny miesiac i tak od promocji do promocji, dla mnie nie oplacaloby sie kupowac online, co do rozmiaru to u mnie jest jeszcze new born przed 1 i kupie ze 2 paczki new born i pozniej bede 1 kupowala

Olga- masz racje w Ikei tez widzialam juz lozeczko z tym ochraniaczem :)
 
tych pieluch rozmiar 1 to jedna paczka wystarczy, ja miałam od razu rozmiar 2 ale że dostałam roz 1 to zużyłam jedną paczkę,
chusteczki w promocji zawsze gdzieś są
a mleko to nie wiem, albo kupie mała puszkę gdzieś (bo otwartą trzeba w 1 mc zużyć) albo poczekam na rozwój wypadków i jak coś mąż kupi zanim wrócę ze szpitala
 
Przy Iggym pieluszek rozm. 1 miałam chyba 1 paczkę. Potem już 2.
Między rozmiarami nie ma kolosalnej różnicy wielkości, więc jeśli dzidzia jest średniaczkiem to spokojnie 2 można od razu stosować.
 
dzisiejsze lumpkowe łowy, koszt 20pln

20130118_153445.jpg20130118_153524.jpg20130118_153550.jpg20130118_153607.jpg20130118_153632.jpg20130118_153655.jpg20130118_153707.jpg
 
ja czekam na paczkę od sis,jej najmłodszy syn ma już 2 lata więc trochę rzeczy po nim dostane,tylko drogą morską mogę czekać i 3 mc:angry:
 
Ja wczoraj przebrałam wory po córce i mam tyle ciuszków chłopięcych dla Miłosza że aż sama jestem w szoku ile tego się nazbierało:
Body kr rękaw 23
body dł rękaw 12
body na ramiączkach 7
pajace bawełniane 23
koszulki 4
spodenki 4
spodnie dresowe 5
rampersy 12
pół śpiochy 9
śpioszki 6
dresiki komplet 3
kilka czapeczek i jakieś kaftaniki których nie używałam z Mają noi bluzy takie misiowate ciepłe jak kurteczki:)
Juz niec nie kupuje z ciuchów to wszystko jest do rozmiaru 0-3:-)
 
reklama
Do góry