reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

no własnie ja w poprzedniej ciąży zdążyłam się na niego napalić.... ale też kupię uzywany bo na nowy nie stać nas ze względu na wesele które jeszcze musimy sfinansować... ale spoko, obserwuję aukcje, na razie nie licytuje - ale ostatnio zestaw 3w1 w super stanie poszedł za niecałe 8 stówek:)
 
reklama
zapominajka - ja przy Antku nie miałam chusty, kupiłam kiedyś na wyjazd nad morze takie małe nosidełko.. ale kilka m-cy temu dostałam chustę od znajomej, i to taką piękną jeśli chodzi o kolorystykę i wzór.. i mam zamiar ją wykorzystać przy tym maluszku.. choc póki co nie mam zielonego pojęcia, jak to ugryźć.. :cool:
 
ja chciałabym praktykować chustę ,ale zupełnie nie wiem jak do tego się zabrać.
wiem ,że krazy tu na BB dziewczyna chyba Iza BK z Wawy ,która zajmuje się chustami i pomaga w początkach, ma chyba nawet swoją stronę ,ale musiałabym poszukać.
cytrynko ja tylko taki przykład dałam , sama nie wiem jaki i za jaką cenę.
to prawda ,że można kupić fajny ,używany.tylko trzeba dobrze poszperać.
 
Ja jakieś tam podstawy znam. Tzn. z Iggym używałam chusty NATI tkanej. Byłam bardzo zadowolona.
Tamtą niestety sprzedałam. Teraz też bym chciała tkaną, nieelastyczną, ale widziałam, że pojawiło się w necie sporo tanich i droższych. Jestem bardzo ciekawa opinii.
 
ja mam nosidełko mei tai ale one są od 6 mc mniej więcej, ale moja siostra ma chustę to mi użyczy :D to się fajnie sprawdza na spacerze w lecie, na plaży, na grzybach, w miejscach gdzie wózek nie da rady, w tym roku młody skończył rok a jeszcze w tym nosidełku go nosiłam na wakacjach i było ok, i zasypia szybciej niż w wózku :D
 
kinga świetny ten niebieski pokoik.
u nas córeczka to tylko na rączkach, jakoś daliśmy rade i nikt nam nie pomagał.
teraz bardzo bym chciała nauczyć się nosić chustę.
 
Witajcie drogie koleżanki!!!
jesli poszukujecie kombinezonka na zime / nowego spiworka / ubranek,zapraszam!!!!
mam do sprzedania dwa sliczne kombinezony po mojej córeczce (pasuja i do chłopczyka i do dziewczynki) na chrzest tez sie super nadają!!!!

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dla kolezanek z bb oferuje 10% rabatu-wystarczy,ze po zakończeniu aukcji napiszesz do mnie na maila,ze jestes z bb i podasz swój nick!!!!!!

zapraszam serdecznie!!!!

bede równiez wystawiac ubranka dla maluszkow!!!!!

no i wkoncu wystawie ubrania ciążowe-jesli czegos potrzebujecie-piszcie-miałam tyle ubran z usa ze niektórych nie zalozylam a ni razu!!!zwłaszcza przeróżnych tuniczek/sukieneczek...-zagladajcie,bede je na dniach wystawiac!!!!!
 
reklama
Zapominajka ja mam 3 chusty po starszej nie zdazylam ich sprzedac, 2 to NaTi, a jedna Bebelulu Rapalu, bylam ze wszystkich zadowolona kupowalam od dziewczyn z Chustoforum w dosc dobrych cenach. Kumpela raz kupila taka tania z allegro niefirmowa za jakos 59 czy 69 zl i powiem ze jak mialam okazje dotknac i motac w nia to zdecydowanie jakosc gorsza od Nati, bardziej sa sztywne, no ale wiadomo NAti drozsze ale jakosciowo lepsze, czasami na allegro uzywana Nati tez mozna tanio kupic.
 
Do góry