reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majóweczek

zapominajka masz rację. Wyglądają dla mnie świetnie,ale czy będą praktyczne?
pewnie wybiorę inny ,bo chyba za bardzo będzie zwracał na siebie uwagę podczas spacerów.
 
reklama
Ten z koszem piękny, ale cholernie drogi :crazy: Nie mówiąc już o tych po 3 tys., bo to w ogóle cholerstwo poza moimi możliwościami. Ja bym najchętniej wózek kupiła sobie od kogoś znajomego, a musi być lekki, bo mieszkamy na trzecim piętrze, w czteropiętrowcu bez windy. A chcę dziecko nosić w chuście, więc też nie chcę wywalać półtora tysiąca na wózek, którego może wcale często nie będę używać.
 
Citrus to poszukaj używek. Bardzo często ludzie sprzedają wózki prawie wcale nie zniszczone :tak:
A dźwigania na 3 piętro nie życzę. Ja swój zostawiałam. Tzn. Brałam gondolę i wio na 3 p :-p
 
Tak właśnie zrobię, bo jednak 1,5 k to kwota, za którą mogę kupić i używany wózek i łóżeczko z komodą i parę ciuchów... :zawstydzona/y: A z tego co widzę, to dużo dziewczyn odkupuje, czy dostaje rzeczy od znajomych i wszystko jakoś tak krąży. Nawet u bardzo zamożnych ludzi. To chyba nie wstyd :-p
 
Cytrynko u nas zestaw ciuszków krąży wśród znajomych. Każdy coś tam dorzuca, lub wyrzuca. Na pierwsze 6 miesięcy rewelacja, bo takie maluszki ubranek nie niszczą, rosną tak szybko, że czasem 2 razy coś założysz i po ptakach.
 
reklama
nanulika - my mamy Mutsy transporter, więc generalnie firmę mogę polecić, bo b.dobrze się wózeczek sprawuje. No i transporter to chyba najlżejszy z mutsych - coś koło 11kg i b.łatwo się składa.
Urban Rider ma taki bajer z tymi ruchomymi osiami, więc jak się przymierzałam w sklepie, to za żadne skarby nie potrafiłam nim kierować.. ale to kwestia krótkiego treningu
 
Do góry