reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

mi chyba właśnie tylko octenisept do dokupienia został.... do kąpieli mam oilatum, ale do szpitala spakowałam próbki: oilatum, emolium i johnons - nawet w sumie nie wiem czy trzeba brać... no ale wzięłam....
mam też gaziki nasączane spakowane ale ten octenisept chyba dokupię....
a kupowałyście witaminy? D? K?
ja nie mam póki co i się zastanawiam.... kremu z filtrem też nie mam....
 
reklama
nanu z witaminami nie ma się co spieszyć na zapas. W szpitalu po urodzeniu mała dostanie pierwsze dawki a resztę doradzi ci pediatra jakie wit i w jakiej ilości podawać:-)

Krem na słoneczko miałam kupić mocniejszy ale skoro mówicie, że SPF30 jest spoko to pewnie kupię taki: Ziajka, emulsja dla dzieci, SPF 30, 125 ml - Portal Dbam o Zdrowie

A do kąpieli również Emolium ( na SR nam bardzo polecali) ale kupię jak już do domku wrócimy bo mam próbki i najpierw wytestuję czy nie uczula ona małej.
Octenisept jest świetny i moim zdaniem niezbedny w domu zwłaszcza takim, w którym są dzieci.
Ja w gabinecie używam cały czas i bardzo sobie chwalę. Można na wszystkie rany do odkażania, na błony śluzowe ( na po depilacji bikini super) i co ważne nie szczypie:happy2:
 
Ostatnia edycja:
a u nas wlasnie z witamina d+fluorid jest zalecenie od piatego dnia zycia dziecka do ukonczonego roku raz dziennie, do drugiego roku 2 co drugi dzien, tylko ze u nas za darmo to daja kazdemu przy wyjsciu ze szpitala
ja synkowi witamide d podawalam, mysle ze klimat w ktorym mieszkamy nie jest taki by to zaszkodzilo, a dawka w tabletce tez nie jest dawka dzienna tylko uzupelnieniem, ale najlepiej oczywiscie omowic z pediatra
witamine kpodaja w szpitalu a pozniej na bilansie podaje pediatra, jeslöi oczywiscie rodzic wyraza zgode
 
Eklerka - super;)

A to oficjalnie ukonczony kacik mojego syna;)

2013-04-22 20.48.18.jpg2013-04-22 20.58.01.jpg2013-04-22 20.58.20.jpg

Zdjecia robione telefonem, wiec srednio wyrazne;P
 

Załączniki

  • 2013-04-22 20.48.18.jpg
    2013-04-22 20.48.18.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 136
  • 2013-04-22 20.58.01.jpg
    2013-04-22 20.58.01.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 115
  • 2013-04-22 20.58.20.jpg
    2013-04-22 20.58.20.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Do góry