reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

sembo - sudocrem wysusza, ale do pępka się nie nadaje, bo tam musi być sucho, żeby ten kikut odpadł. Jak nie chcesz spirytusu, albo lepiej takich specjalnych nasączonych gazików GAZIKI alkoholowe do pępuszka _ MIĘCIUTKIE _10 szt (3127726215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , to podobno można samą wodą przemywać, tylko właśnie dobrze osuszać.

noirel - tak, to ten. Ja też taki mam, ale czy się sprawdzi, to zobaczymy niedługo :tak: Ja zakupiłam jeszcze krem, na wszelki wypadek. Jakby co, to zużyję na Kubie, bo on ma jeszcze pozostałości suchej skóry.
 
reklama
Ja mam Emolium i oliwki nie kupuje.Ja jestem gwaltowna jej przeciwniczky i jezeli naprawde bedzie trzeba to wole balsam do cialka kupic.O slonecznych jeszcze nie myslalam.A bede musiala szybko bo od srody u nas znow 23° i slonce :tak:

Sembo spirytusu sie jakis roztwor robilo.Mieszalo sie w odpowiednich proporcjach.Na necie na pewno znajdziesz!U nas polozna ma miec wszystko przy sobie.Ale mnie sie wydaje,ze ja czesciej przemywalam pepek wiec sama nie wiem czy nie kupowac...:baffled: Zapytam poloznej.Wyslac mezowatego do apteki zadna sztuka w koncu :-D

Poluje na bujaczek...Taki wlasnie z wibracjami czy tez chustawka.Na razie bezskutecznie...:baffled:
 
Moja położna na pępuszek polecała octanisept bo podobno najlepiej się po nim kikutek goi...

Do kąpieli kupiłam Oilatum bo wszystkie znanie mi maluchy bardzo dobrze go tolerowały... mam nadzieję, że i mój będzie...

Krem na słońce... jeszcze się zastanawiałam nad tym ale trzeba będzie jakiś kupić coby maleńśtwo się nie poparzyło słońcem ale położna wspominała że na początek (pierwszy miesiąc) wystarczy nawilżający a póżniej ten z faktorami słonecznymi...

Fiołkowa ten krem można kupić w Rossmannie ale nie pamietam w jakiej cenie. Bede tam dziś to sprawdzę...
 
reklama
Do góry