reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

kolorowa, sembo, eklerka i kasienka piekne kaciki maluszkow, kazdy jedyny w swoim rodzaju:tak: Teraz tylko lokatorow brakuje :tak:

Ja tez mam u siebie caly komplet poscieli w lozeczku, tylko dlatego ze jakos sobie lysego przescieradelka tam nie wyobrazalam. I tak mala planuje klasc na kolderke, ktora tak zawinelam ciasno pod materacyk, ze nie ma szans zeby sie przesunela i stanowila jakiekolwiek zagrozenie.
 
reklama
ja też nie mam pościeli - Matylda będzie na samym prześcieradełku i mam dla niej 2 śpiworki....
ewentualnie kocyk (mam 5szt) jakby co,pościel kupię może za rok...
a jak już zacznie być bardziej ruchliwa niż noworodek to założę tylko ochraniacz na szczebelki...
 
O ranyyyy!!!! alez Wasze maluszki mają cudowne kąciki :tak::-):-):-) Piekne, kolorowe i przytulne. I już takie gotowe i czekają tylko na lokatorów.
Ja wciąż na kartonach po przeprowadzce, wciąż w bałaganie, łóżeczko dalekie od gotowego, nawet prasowanie nie skończone :szok:
 
ale macie fajne kąciki dla maluszków:-) ale w większości widzę że kupowałyście pościel, a ja zrezygnowałam i nie wiem czy dobrze zrobiłam:sorry:
uznałam ze lato nadchodzi, więc na początek rożek, a potem śpiworek:confused:

j-ulka, ja też zrezygnowałam z pościeli. Tzn moja mama kupiła ale ja narazie nie będę używać (może za jakiś czas) bo podobno nie zaleca się pościeli dla noworodka. Także prześcieradło mam w łóżeczku jedynie. A do spania rożek i śpiworek.
 
ale macie fajne kąciki dla maluszków:-) ale w większości widzę że kupowałyście pościel, a ja zrezygnowałam i nie wiem czy dobrze zrobiłam:sorry:
uznałam ze lato nadchodzi, więc na początek rożek, a potem śpiworek:confused:
moim zdaniem dobrze zrobilas, ja z poscieli tez swiadomie zrezygnowalam :) kupie jak mala skonczy roczek, a uzywala bedzie tego i tak pewnie jeszcze pozniej, moj syn mial prawie poltora roku jak ze spiworka na posciel przeszedl

super kaciki dla dzieci macie
 
Ja też mam z 5 kompletów pościeli ale też na razie nie będę jej używała ... mam dwa śpiworki i na r;-)azie to one będą w użyciu

Ale kąciki dla maluchów pierwszorzędne :-)
 
wybrałam się w końcu na lumpki ale jakoś nie mieli niczego zachwycającego na tyle, bym wydała większe pieniądze. Nabyłam jedynie taki ciuszek, który wpadł mężowi w oko SL274705.jpg
No i jeszcze kupiłam na necie sukienkę którą wykorzysta się na chrzciny1.jpg Wiem że to za wczesnie na takie zakupy, ale nie mogłam się oprzeć
 

Załączniki

  • SL274705.jpg
    SL274705.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 78
  • 1.jpg
    1.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry