reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

a ja wczoraj zakupiłam skarpetki:p

20130410_101138.jpg
 

Załączniki

  • 20130410_101138.jpg
    20130410_101138.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Sembo zazdroszczę ,ja nadal próbuję zrobić ten shower ale jakoś nie sądzę by coś z tego wyszło,moi znajomi nie bardzo wiedzą na czym to polega...:-(
 
Sembo, ale Cię obdarowali! Też chciałam zrobić babyshower z parapetówką, ale niestety się zesrało na koniec ciąży z tym moim leżeniem i nie dość że nie jestem w stanie zorganizować imprezy to nie mam ochoty żeby mnie ktokolwiek oglądał w takim stanie...
 
noirel wyslij zaproszenia i na nich wytłumacz ocb i jaki jest tego cel ;) Ja się dowiedziałam ostatnio że w UK to tez jest nowa tradycja (ma dopiero jakieś 10 lat) więc pewnie pochodzi ze Stanów. Fajna sprawa, pomaga rodzicom bardzo i jest fajnym urozmaiceniem dla mamy jak już siedzi w domu na macierzyńskim ;)
 
sembo, fajne prezenty, no i prawie sam róż:-)


a ja leżę i leżę i niedługo przeleżę zimę, wiosnę i ....dupa żadnych fajnych ciuszków nie kupuję, tylko mąż robi wyprawkowe zakupy:sad: a tak bym chciała sobie powybierać, poprzeglądać:-(
 
sembo jakie prezenty:-) normalnie gotowa wyprawka:tak:
j-ulka ja miałam to samo a ostatni nabytek męża dla Ady to majtkoworóżowa wanienka:baffled:
nanu skarpetunie fajowe! Ja kocham malutkie stópki i ich ubranka:-D
 
reklama
ja też i wybierałam je wczoraj chyba z pół godziny, nie mogłam się zdecydować!

idę do lumpka a potem będę dumać czego do szpitala jeszcze nie mam:( ktoś ma jakąś ostateczną listę?
 
Do góry