reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

Też chciałam się skusić na tą żabkę ale zważywszy na ilość ubranek, które dostaliśmy, kupowanie kolejnych było by przesadą... Dzisiaj koleżanka przywiozła mi 2 worki ubranek i ledwo je upchnęłam na półkach. Mała ma więcej ciuchów niż ja i A. razem wzięci! Choćby mi dopłacali to już więcej ubranek nie przyjmuję:no:
DSCF0505.jpgDSCF0506.jpg
p.s. najlepsze jest to, że z całej tej sterty ciuszków, my kupiliśmy góra! 10 sztuk! reszta od znajomych, teściowej i szwagierki :-)
 

Załączniki

  • DSCF0505.jpg
    DSCF0505.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 91
  • DSCF0506.jpg
    DSCF0506.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 91
Ostatnia edycja:
reklama
kolorowa - wow:szok:
Ale u mnie wygląda to podobnie, mam ubranka po kuzynce przyjaciółki, po Kubie i trochę kupiłam za bezcen. Nie mieszczą się na półkach. Część wsadziłam do worków próżniowych, żeby zajmowały mniej miejsca:sorry2:
 
Przynajmniej rzadziej będziemy musiały prać, zaoszczędzimy na proszku :-D Ja resztę rzeczy typu kocyki, pieluszki, kosmetyki, pościel mam poupychane na półkach przewijaka, a reszta leży na szafach. Chyba będziemy musieli dorobić jakieś półki na ścianie, żeby to wszystko miało "ręce i nogi" jak się Nikola urodzi i żeby był łatwiejszy dostęp do tego wszystkiego:-)
 
kolorowa :szok::szok::szok: ile tych ubranek

ja mam wszystko po Lili, ale to zupełnie inna pora roku, więc tylko na początek będzie, a potem może być różnie

rozmiar 56 oddam albo sprzedam, bo Lili ani razu nie założyła i tym razem też chyba nie mam co liczyć :-D

a jeśli chodzi o Endo to ja uwielbiam na niego napadać :-D
moja Lila ma większość ich ubranek - polecam jakościowo, są genialne
a na przecenach faktycznie można ceny przełknąć, zwłaszcza za taką jakość :tak:
ostatnio nakupiłam jej ubranek już pod kątem szkoły a i malutkiej się jakiś bodziak dostanie :-p
 
super to Endo, aż chyba coś kupię (t-shirt) dla młodego bo na lato wyrośnie już z body a mam tylko 5 szt z krótkim rękawem...
 
Też chciałam się skusić na tą żabkę ale zważywszy na ilość ubranek, które dostaliśmy, kupowanie kolejnych było by przesadą... Dzisiaj koleżanka przywiozła mi 2 worki ubranek i ledwo je upchnęłam na półkach. Mała ma więcej ciuchów niż ja i A. razem wzięci! Choćby mi dopłacali to już więcej ubranek nie przyjmuję:no:
Zobacz załącznik 550762Zobacz załącznik 550763
p.s. najlepsze jest to, że z całej tej sterty ciuszków, my kupiliśmy góra! 10 sztuk! reszta od znajomych, teściowej i szwagierki :-)
hehe..jakbym widziala szafe mojej malej...z tym ze u mnie jeszcze z 3 takie polki.Tez ostatnio stwierdzilam,ze ma wiecej ubran niz ja i maz razem;-)
 
Hej dziewczyny. Sorry , ze wam tu śmiecę ale nie macie wątku z linkami. Jestem Lipcówką 2011 a teraz czerwcówką 2013 i , ze tym razem będzie chłopiec sprzedaję ubranka i karuzelę po mojej córce.
Karuzela taka jak ta, cena do uzgodnienia, stan idealny TINY LOVE Karuzela # MAŁA KSIĘŻNICZKA z Pilotem (3086187749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a to link do aukcji z ubrankami, info i dogadanki na pw.
Mega Paka dziewczynka 0-3-6 m-cy wiosna/lato 80szt (3159006422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pozdrawiam i zdrowych dzieciaczków i łatwych porodów zyczę bo was czas się zbliża.
 
reklama
Wikki - mamy takie samo lozeczko;) Tylko nie wiem czemu twoja zyrafa jest do srodka zamiast na zewnatrz;-)

Wiolonczela - ja kupilam aspirator Canpola.

Noirel - tez myslalam o kupniej tej żabki hihi:D

Ewelinka - piekne łupy:D

Joasia - śliczny pokoik;)

Kolorowa - niezle :D

Moj syn tez ma mase ciuchow...

A tu wczorajszy lumpkowy zakup (rampers 7zl, spodenki niebieskie 2zl, spodenki bezowe 1,33zl:D) i literki na sciane ktore wlasnie przyszly;)

2013-04-09 13.42.13.jpg
 

Załączniki

  • 2013-04-09 13.42.13.jpg
    2013-04-09 13.42.13.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 63
Do góry