reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Ja to daleko w tyle za dziewczynami jeśli chodzi o zakupy:-) muszę pomyśleć jakie chce mebelki dla małego (jakaś komoda i może szafa) to znajomy mi zrobi:-) No a łóżeczko mam po chrzesniaku.
Dziewczyny kupować nowy materac do łóżeczka?
 
versy - jak masz gwarancję, że materac nie był non stop przesikiwany, to chyba nie ma potrzeby kupować nowego. Ja będę używać tego po Kubie:tak:

A ja dziś nabyłam płyny Dzidziuś do kolorów i białego, co ma mnie zmotywować do przeglądnięcia i uprania ubranek...:sorry2::-D
 
Alg,ale zakupy, fajowo:-) Gratulacje!
Jesli chodzi Sembo o majciochy, to po pierwsze spytaj czy u Was nie dają. Ja np.nakupilam i majtek i tych mega maxi podpasek xxxxxxl,a w szpitalu wszystko dali. I tak jak dziewczyny piszą, do takich siatkowych wlepiasz podpache,ale jest większa cyrkulacja powietrza. A zmieniać na początku trzeba dość często tak czy siak:-)
 
Ja dziś byłam w Pepco i kupiłam 3 pary ślicznych malutkich skarpetek dla synka :). Powoli kompletuje rzeczy potrzebne mi do szpitala. Kupiłam podkłady i majtki jednorazowe z siateczki. Mam też nowiutki szlafrok ;)
 
reklama
no ja tez musze powoli kompletowac torbe do szpitala.dzisiaj mojego m uswiadomilamze to juz prawie marzec i trzeba zaczac kupowac bo w kwietniu to ja juz raczej na chodzie nie bede zeby po sklepach lazic skoro teraz juz ledwo chodze:szok:
 
Do góry