reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Natalia u mnie pewnie tez skonczy sie na internecie ale chcialabym tez po sklepach pochodzic bo np.pampersow na necie sie niezbyt oplaca kupic bo dochodzi przesylka i zawsze to sie obejrzy na zywo:-D
 
Wy to juz prawie wszystkie wyprawke szykujecie ja tez chce :wściekła/y:ale coz musze poczekac jeszcze troszke bo najpierw szafke musze kupic a z tym tez mojemu m sie nie spieszy,mowi ze jeszcze przeciez jest duzo czasu do maja:angry::-D
 
Dziewczyny nie orientujecie się na namiary jakiejś stronki gdzie można kupić pieluchy tetrowe ale takie grube? dzisiaj przyszły zakupione i normalnie takie szmatki przezroczyste a aukcja opisana była jako grube:confused:. normalnie dziadostwo jakieś:wściekła/y:
 
Zapo gramatura 115g/m2. takie siateczkowe troszkę ale niech będą.
Kolorowa reklamować ich nie będę bo szkoda zachodu. takie też się przydadzą przy małej. Następnym razem zamówię Super grube i zobaczymy różnicę:-)

Koleżanka 2 dzieci urodziła w odstępie 1,5 roku i dopiero u niej tak naprawdę zobaczyłam różnicę:szok:. Niby ta sama firma i wszystko takie samo a o połowę cieńsze. W sklepie jej powiedzieli, że firmy podwyżkę vat-u rekompensują sobie utratą jakości żeby ceny nie podnosić:wściekła/y:
 
reklama
Do góry