reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

Ja wlasnie wrocilam z zakupow;) Sobie kupilam az...majtki:eek: hehehe;) A malemu 3-pak pajacykow za 35zl, 2pak spioszkow za 20zl i 3pak skarpetek za 7zl;)
2013-01-21 20.44.49.jpg

Kolory na zywo oczywiscie ladniejsze;)
 
reklama
Ja wlasnie wrocilam z zakupow;) Sobie kupilam az...majtki:eek: hehehe;) A malemu 3-pak pajacykow za 35zl, 2pak spioszkow za 20zl i 3pak skarpetek za 7zl;)
Zobacz załącznik 533160

Kolory na zywo oczywiscie ladniejsze;)
Słodziaki normalnie:-)
Jasne, że mogłabym się pochwalić tylko jak się dowiem jak wklejać zdjęcia z aparatu bo nie umiem:zawstydzona/y::sorry:
jeżeli mnie douczycie to bardzo chętnie bo ja niemota taka trochę komputerowa jestem:tak:
 
Ostatnia edycja:
natalia pochwalisz się zdobyczami?? :-)
Mi też sie humor poprawił, bo właśnie wracam od koleżanki, która obiecała mi pożyczyć wózek, fotelik i łóżeczko z materacykiem i z bujaczkiem i cieszę się z tego bardzo, bo mieliśmy kupować wszystko więc coś zaoszczędzimy:-):-):-)
Każde zaoszczędzone pieniążki się przydadzą:-)
 
Natalia musisz zgrac zdjecia z aparatu na komputer;) I jak bierzesz opcje odpowiedz, to na gorze wsrod tych ikonek jest opcja "Insert image" - wciskasz to,nastepnie wybierz plik(i) i wybierasz zdjecia z komputera, a potem wyslij plik(i) ;-) I gotowe;)
 
reklama
Do góry