reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majóweczek

my mamy maxi cosi cabriofix z bazą isofiksem, fotelik mozna wpinać do ramy wózka mutsy, bardzo ułatwiające życie rozwiązanie, bo nie trzeba dzidziola wyjmować z fotelika by wsadzić do wózka. Ja aktualnie myśle nad chusta
 
reklama
my mamy maxi cosi cabriofix z bazą isofiksem, fotelik mozna wpinać do ramy wózka mutsy, bardzo ułatwiające życie rozwiązanie, bo nie trzeba dzidziola wyjmować z fotelika by wsadzić do wózka. Ja aktualnie myśle nad chusta

ja sie nad chusta tez caly czas zastanawiam, juz chyba gdzies bylo wspominane o chustach, ale nie za bardzo wiem jaka najlepsza, czy sie naucze bezpiecznie w dziecko w to owijac, i jak to bedzie zdawalo egzamin latem... mam troche dylematow, stosowalas chuste z corcia?
 
Nia chustę naprawdę jest łatwo zamotać. To tylko skomplikowanie wygląda. U mnie się super sprawdzało.
Ja miałam tkaną Nati Baby i teraz też tkaną kupię.

Moja koleżanka miała kółkową i narzekała.
 
aniaczek ja kupuje taki Wyszukiwanie dla frazy "cabrio fix" => sklep More4Kids.pl
tylko inny kolor.
możesz do x-landera wózka dokupić adapery i monotać fotelik maxi cosi na ramę wózka.
ja też mam zamiar kupic chustę ,tylko jak mały się urodzi.
tu na forum działa dziewczyna ,która jest z wawy i mozna od niej kupić chustę i przy okazji nauczyć się wiązać.
 
NIA własnie nie miałam chusty, miałam nosidełko i taki plecak do noszenia na wyprawy w góry. Teraz myśle o chuście, ze względu na fakt, że łatwiej będzie mi ogarnąć Franka i Elenę, tak bynajmniej myślę. Dziś ogladałam na you tubie jak to się robi i jakoś specjalnie trudne to się nie wydaje , tylko nie wiem jaką kupić elastyczna, sztywną jaki rozmiar no i czy nam nie bedzie za gorąco w tym.
 
aniaczek ja kupuje taki Wyszukiwanie dla frazy "cabrio fix" => sklep More4Kids.pl
tylko inny kolor.
możesz do x-landera wózka dokupić adapery i monotać fotelik maxi cosi na ramę wózka.
ja też mam zamiar kupic chustę ,tylko jak mały się urodzi.
tu na forum działa dziewczyna ,która jest z wawy i mozna od niej kupić chustę i przy okazji nauczyć się wiązać.

mozesz tu lub gdzies na priv podac jakies namiary tej dziewczyny? ma jakas stronke w necie? moja sis tez w wawie mieszka jakby co moglaby mi kupic i przywiezc
 
nie znam się na chustach ale pamiętam jak kumpela mówiła że elastyczna jest fajna ale na krótko bo potem jak dziecko się cięższe robi to za bardzo się rozciąga....
 
reklama
natalia pochwalisz się zdobyczami?? :-)
Mi też sie humor poprawił, bo właśnie wracam od koleżanki, która obiecała mi pożyczyć wózek, fotelik i łóżeczko z materacykiem i z bujaczkiem i cieszę się z tego bardzo, bo mieliśmy kupować wszystko więc coś zaoszczędzimy:-):-):-)
 
Do góry