reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Ja nie lubiłam pomarańczowych pampków :no:

W dzień używamy dady ( i faktycznie 4 przeciekają czasami), na noc pampki zielone
 
Daria nie wiem, nie orientowałam się, bo ja kupuję na bieżąco, a jednej paczki mi się nie opłaca zamawiać, zwłaszcza, że nie wiem jak nam się sprawdzą.
Ja za pomarańczowe bez promocji płace 31zł.
 
My uzywamy te fioletowe pampersy, active fit. Najbardziej z nich zadowolona jestem. Zreszta tutaj nie mam takiego wyboru jak Wy:-) ale zielone pampki meczylysmy sporo czasu,bo nam nie podeszly. Ostatnio tez kupilam libero i tak jak roz.1 i 2 byly super, tak wyzej juz masakra! Sztywne[emoji33]
 
reklama
Daria rozmiaru 4 jest 50sztuk.
Nie wiem ile to wychodzi za sztukę, bo ja nigdy nie przeliczam i zapasów nie robię.
Z tego co wiem to tych fioletowych nie ma w Polsce.
 
Do góry