reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy lipcowek

reklama
A zapomniałabym.. od jutra do 29 go z okazji Dnia Matki -20% na wszystko w Rossmannie. Sprawdzajcie maila

Wow, na pierwszy rzut oka myślałam ze ta promocja dotyczy tylko zakupów dla mamy i malenstwa. Super, ze jednak dotyczy całego asortymentu.

Byłam wieczorem w lidlu i d.upa. Były tylko 2 sztuki miękkich stanikow. Ja bym chciała ten z usztywnianymi miseczkami, najchętniej rozmiar 80C ale takiego nie ma w ofercie (zupełnie bez sensu). Jutro jeszcze poszukam, ale sama nie wiem na jaki rozmiar sie zdecydować. Wg teorii Jagodki powinnam wziac 85B, ale 85 bedzie dla mne za duzy w obwodzie i nie wiem czy nie wezmę 80B. Oglądałam dzis rozmiary 85C i te miseczki wydały mi sie naprawde spore.
 
fajnie by bylo jakby taka promocja byla ale watpie zeby na wszystko bylo-20% i jeszce tyle dni:sorry:zobazcymy,dajcie znac:)
 
O!
byłoby fajnie z tym rosmanem, kupiłabym pieluszki rozm1, wtedy może by wyszła jakaś przyzwoita cena :)

Poza tym nic nie potrzebuję chyba, bo ostatnio jak były te -49% na makijaż to i tak nakupiłam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy.
Ale zaraz naszykuję sobie listę to pewnie wyjdzie że jeszcze szampon, szczoteczka do żebów... itp, itd
 
Doczytalam o co chodzi z tym Rossmannem. Trzeba wygenerować kupon ze strony. Kupon jest jednorazowy. Oferta nie obejmuje jedynie produktów do żywienia niemowląt. Tak przynajmniej wynika ze strony. Jak sprawdzę w praktyce to dam znać:)
 
reklama
Hej
Wróciliśmy z Rossmanna. Kupiłam pampers małą paczkę mleczko hipp dużo do domu i kosmetyków. Zakupy za ponad 200 zł i w sumie odjęło mi ponad 40 zł.
 
Do góry