reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Szyszunia to niech sie dobrze prowadzi i zadowolenia zycze :tak: Mura tez mi sie podoba.
Domi jak wyjezdzalam 8 wrzesnia to te z rozem i blekitem jeszcze byly moze poszujak i znajdziesz.Jak bym miala miec dziewczynke to tamte pewnie by tez wchodzily w gre a,ze narazie caly czas chlopak to ta taa uniwersalna.
 
reklama
Szał zakupowy w pełni :-)

Koriander, ładnie się obkupiłaś :tak:... a raczej malucha
Szyszunia, wózek super !!! na pewno będziecie zadowoleni ...

Aia
, ja mam podwójny Jane Powertwin ... używaliśmy odkąd mała miała 5 dni i byłam z niego baaaardzo zadowolona :tak: Lekki, zwrotny i jako jeden z nielicznych podwójnych ma pompowane koła, więc nie ma najmniejszego problemu z prowadzeniem po śniegu, piasku, w terenie :tak: Zostawiam go sobie jeszcze, jakbym chciała się wybrać w zimie na jakiś dłuższy spacer, bo u młodszej córy różnie z chęcią dalekiego dreptania ;-)

Jane TwinTwo też są bardzo fajne, zwrotne i leciutkie, jak ktoś nie lubi 3-kołowców ... na pewno nie kupuj Graco, bo to straszna tandeta !!!

AsiaKris, miałam zestaw Coneco dla pierwszej córy ... masakra !!! jakość wykonania jest fatalna !!! odpadły nam przednie kółka, popruła się tapicerka itp. ... pomijam, że jazda zimą po śniegu to była tragedia ... przestałam używać po 5 m-cach, a przed urodzeniem drugiej córy sprzedałam w diabły ... no i foteliki samochodowe 0-13 też bardzo słabe ... źle wyprofilowane, z fatalną ochroną główki ...


a ja byłam tak uparta na Jedo Fyn, że w końcu kupiłam X-Landera XA :-D trafiła się super okazja, więc jakoś przeżyję gorszą amortyzację i nieprzekładaną spacerówkę ... fajny wózeczek w ładnym kolorze (Carbon), z fotelikiem Maxi Cosi i pełnym zestawem dodatków (torba, saszetka, parasolka, moskitiera, folia, śpiworek, osłonka na nóżki) za całe 550 zł ... i do tego na miejscu, więc nie kupowaliśmy w ciemno, tylko na spokojnie wszystko oglądnęliśmy :-) mam nadzieję, że będziemy zadowoleni ...
 
Ostatnia edycja:
Szyszunia bardzo ładny wózek. Tylko pozazdrościć, że macie już kupiony... My jesteśmy z wózkiem w lesie... Muszę na poważnie wybrać się na poszukiwania :-)
 
Szyszunia tylko nie spóźnij się z zakupem nosidełka, bo to przyda się w pierwszej kolejności :-)

Ja swoją wyprawkę w większości dostałam, także teraz mogę skupić się na kupowaniu przyjemnych gadżetów
 
reklama
oregano super...

szyszunia cudy,a cenaaaaaaa wooowwwwwwwwww....

ja wozek chyba w styczniu dopiero zakupie..bo kasy brak,,kurde totalny metlik z kasa u mnie....echhh..a i tak dwa tyg pewnie w domku bedziemy...
 
Do góry