reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
Ja kupilam aptamil z milupy pre bo to byla najmniejsza paczka i tylko dlatego to a nie inne.Przy Victorze w pl kupowalam nan a tu ono ma inna nazwe ( beba ) i bylam zadowolona.Jak bedzie potrzeba to pewnie zas na to przejde.
 
Ja kupie NAN HA 1. Tym tez dokarmiaja w klinice. A u mnie dieta bezmleczna od poczatku, pozniej powoli zaczne wprowadzac nabial i obserwowac
 
hmm, nam na szkole rodzenia mówili, żeby nawet nie myśleć o kupowaniu mleka. w sumie mamy tesco całodobowe i w razie czego można w nim spokojnie kupić kilka różnych rodzajów mleka, a jak chcesz karmić piersią, to mm w domu może przeszkadzać podsuwając łatwiejsze wyjścia zamiast prób.
 
tigi jak masz calodobowe to ok ale ja nie mam takiej mozliwosci kupna w kazdej chwili.Pamietam,ze przy Victorze w niedzele wyjadl oba cycki i nie bylo w srodku juz nic a nic a on dalej sie darl z glodu i wtedy wlasnie podalam mu mm i bogu dziekowalam,ze bylo w domu.Potem zas jakis czas tylko piers byla az zas wydarzyla sie podobna sytuacja,ze zero w piersi a on glodny...Wtedy nie mialam laktatora i nie poganialam laktacji,teraz mam i pewnie bedzie inaczej ale ja wole dmuchac na zimne a jedna paczka nie kosztuje majatku a i ja spokojniejsza :tak:
 
Ja nie ku[puje mleczka bo jak cos w szpitalu dawaja i na wyjscie 3 buteleczki tez....Ale ja nie dopuszczam innej mysli jak tylko cycek nawet jak małą mi na to nie pozwoli bede starac sie odciagac mleczko laktatorem i dawac moje....byle jak najdłuzej na moim mleczku:tak:

ciosek widzę ze kupiłas karuzelke ktora poleciłam..mam nadzieje ze bedzie słuzyc moja juz wyciagnieta i czeka na odpowiedni momet...ja mam zielona bo w pierwszej ciazy na poczatku nie wiedzielismy do konca jaka bedzie płec :D
 
Ostatnia edycja:
Maua nie jestesmy alergikami, ale z pierwszym synkiem od 3 roku zycia jezdzimy do alergologa, teraz pulmonologa. Nic nie jest zdiagnozowane, wszystko na ślepo leczone. Syn ma podejrzenie alergii, astmy oskrzelowej i refluksu. Stad te NAN Ha.
Ja ze wzgledu na wczrsniejsze doswiadczenia puszke mleczka kupie od razu. Zamierzam karmic cyca ale nic za wszelka cene
 
Kupiłam dzisiaj na hali w Carrefour w Czyżynach kocyk milutki i cieplutki 80x110 za astronomiczną kwotę 24,99 zł i sobie do szpitalnej torby paczkę ciasteczek zbożowych, paczkę biszkoptów i nimm2 :-p
 
reklama
Do góry