reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Rozalka też sie zastanawiałam czy nie zakupić Filipowi takich kręgli..ale poczekam chyba jeszcze troszkę..w przyszłym miesiącu :-D Napisz czy Kubiś sie nimi interesuje...

Kurczaczki, widzę,ze ta aukcja co wkleiła rozalka jest bardzo korzystna...chyba się skuszę...
Kuba na razie tylko je ogląda i obślinia,zabawka na wyrost,ale mężowi się podobały.Aukcja na allegro bardzo korzystna.W sklepie są droższe.:-D:tak:
 
Jeśli chodzi o krzesła Baby Ono i Baby Design to zasadniczo niczym sie nie różnią...jedynie kształt i kolory obić tworzą tę odmienność....ja mam Bebe Design Bambi i jestem bardzo zadowolona, wszytko działa bez zarzutu, nic sie nie popsuło, a używamy je tak jak Kasia trzy razy dziennie...

Krzesełko, które ma Edzia nie wiem czy później zda egzamin...z tych dzieci co znam to żadne nie chciało siedzieć przy takim swoim oddzielnym stoliku (wcześniej były takie tylko drewniane - teraz też z reszta są:-D:-D) Każde z dzieciaków chciało siedzieć przy "dorosłym" stole....a kilka ich jest...
 
reklama
Do góry