reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

To czy Marysia będzie chciała siedzie przy tym krzesełeczku, to się okaże w przyszłości. Nawet jeśli nie bedzie chciała przy nim malowac ani jesc jak bedzie juz wieksza to i tak nic nie stracimy, bo głównie ma spełniac rolę krzesełeczka na teraz i niczym się nie różni od tych innych krzesełek. Mania lubi w nim siedzie i to jest najważniejsze :tak::-D;-):-)
 
reklama
Jeśli chodzi o krzesła Baby Ono i Baby Design to zasadniczo niczym sie nie różnią...jedynie kształt i kolory obić tworzą tę odmienność....ja mam Bebe Design Bambi i jestem bardzo zadowolona, wszytko działa bez zarzutu, nic sie nie popsuło, a używamy je tak jak Kasia trzy razy dziennie...

Krzesełko, które ma Edzia nie wiem czy później zda egzamin...z tych dzieci co znam to żadne nie chciało siedzieć przy takim swoim oddzielnym stoliku (wcześniej były takie tylko drewniane - teraz też z reszta są:-D:-D) Każde z dzieciaków chciało siedzieć przy "dorosłym" stole....a kilka ich jest...
moj siedzi do tej pory :-pa ma 6 lat
 
Ja też znam sporo dzieci, które korzystały z takiego zestawu stolik z krzesełkiem po rozłożeniu :tak:
I zresztą dla kręgosłupa dziecka jest dużo zdrowiej jak dziecko siedzi przy stoliku i na krzesełku dostosowanym do swojego wzrostu. Można raz czy dwa ulec dziecku i pozwolić rysować przy "dorosłym" stole, ale generalnie dziecko powinno korzystać ze sprzętu przeznaczonego dla dziecka :tak:
A takie stałe korzystanie ze stołu dla dorosłych powoduje skrzywienia u dzieci, więc należy się zastanowić, co jest ważniejsze, zrobienie dziecku przyjemności czy jego zdrowie.
 
reklama
Oli lubi tę książeczkę, najlepiej się bawi, jak bawię się razem z nią :tak:


Ale pokazę Wam jeszcze zabawkę, którą Oliwka się super bawi sama:

SIMBA - Edukacyjna kostka - AM_Maksim (231421164) - Aukcje internetowe Allegro

Ja nie mam takiej kostki, ale byłam u koleżanki, która ma. Oli obracała tymi ruchomymi elementami i cały czas wizyty (ok godziny) siedziała i bawiła się super tą kostką.
Narazie się wypstrykałam z pieniędzy, ale napewno jej kupię taką kostkę, jak będę mogła. Syn koleżanki bawił się nią super do roku, a nawet teraz czasem się nią bawi (choć obecnie woli samochody :-D) była to jego jedna z najlepszych zabawek.
 
Do góry