reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Kasiad ja sie liczę że rajstopki się ubierze i skarpetki :tak: a my na bucikach mamy napisane rozmiar 11 a w sklepie mi mów że takich nie ma :-D 18 były takie same bo przykładałyśmy buciki :tak: a te co mamy w domu 18 są z 2 cm większe to ja już nie wiem jak są te numeracje :confused:
 
reklama
z rozmiarami jest tak:

długość
rozmiar
stopki
buta
10cm - 17
11cm - 18
12cm - 19
13cm - 20

Choć to tak naprawdę zależy od producenta albo od tego kto jak mierzy:tak:
 
dziewczyny poszukuje dobrej niani elektronicznej w zwiazku z przeprowadzka Makreli do swojego pokoiku. mozecie cos polecic?
o witam pania:-)
nie wiem jaka jest dobra słyszałam ze fisher prica no i babay ono tez oki ale jak jest naprawde to chyba mamy ktore juz posiadaja takie cudo beda wiedziec lepiej
 
ja mam nianie z fisher price z lampka ale szczerze to średnio polecam w domu mamy dwa poziomy to dziala ok bez trzaskow ale jak juz jestem na tarasie lub dalej od domu ok 200m to trzeszczy sąsiadka ma z pfilipsa jutro sprawdze jak dzial i napisze.

a propo zakupow kupilam czekoladowy wymarzony kombinezon za 115 w mama i ja i do tego super czape i szalik ze smyka no i mamy fotelik do karmienia maly az piszczy z radosci jak naucze sie wklejac zdjecia to wkleje jaki.
 
no wlasnie chcialabym zeby tez na dlugi zasieg dobrze ta niania dzialala:tak:


a my kombinezon kupilysmy w cubusie. kolor czekoladowy. z uszkami niedzwiadka. na spacerach nie mozemy sie opedzic od spojrzen i komentarzy typu: "jaki sliczny misio":-D

naprawde bosko to wyglada. musze fotke wkleic:tak:
 
Ja wylicytowałam używaną żyrafkę z klockami Fisher Price, wlaściwie nie zniszczoną w ogóle. Bardzo fajna zabawka, Oli zadrzyło się do niej wrzucić 3 razy klocka, ale to chyba przez przypadek na razie. Po wrzuceniu klocka zyrafka gra krótkie melodie.
 
reklama
a my kombinezon kupilysmy w cubusie. kolor czekoladowy. z uszkami niedzwiadka. na spacerach nie mozemy sie opedzic od spojrzen i komentarzy typu: "jaki sliczny misio":-D

/quote]
to szybko pokazauj nam tego malego misiaczka :tak:
ja tez teraz bede sie rozgladac za kombinezonami juz na zime dla tej mojej dwojeczki;-)
 
Do góry