reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Lenulka , ta kangurka z czapeczka jest sliczna:tak::-) najladniejsza z tych wszystkich:tak::happy2:

nam też sie najbardziej podoba :-D śliczny kolorek :tak::-)

to moj nowy zakup dla Szymka nowy dinozaur w smyku kosztuje 270 mam nadzieje ze z tym naprawde wszsystko jest ok Dinozaur Fisher Price BCM OKAZJA !!! (224978168) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Karola, gratulujemy wygranej aukcji, super zwierzaczek :-D:-)
 
Zyrafke fishera kupowalam meza chrzesniakowi i fajnie sie nia bawl,mial prawie roczek.Ma tez ta zjezdzalnie Fishera,ale pozno zaczal sie nia bawic,bo jak miał 1,5 roczku:tak:
 
A ja chyba pochowam część zabawek bo coś się ich dużo zrobiło i na niektóre Milenka juz wogóle nie zwraca uwagi :sorry2:
Teraz na topie jest u nas: gumowa kaczucha której ciagle daje buzi-buzi, obrzydliwy pająk z odpustu, gumowa książeczka i walec do raczkowania który wygrałam w konkursie na naszym forum :-D
Czy któraś z Was ma taki walec? Fajna sprawa, naprawdę zachęca dziecko do raczkowania i czołgania się, ten który wygrałyśmy ma w środku grzechoczące i dzwoniące piłeczki. Wygląda tak: walec edukacyjny Cotoons nowy (215313685) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 
reklama
Rehabilitantka mi polecała taki walec :tak: Sama z Oliwką ćwiczyła robiąc walec z koca. Ale ja nie zdążyłam kupić takiego walca, bo Oli sama bardzo szybko zaczęła stawać na czworka.
 
Do góry