reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
Dziewczynki siedzę na tym necie i szukam jakiejś karuzeli, maty edukacyjnej i leżaczka lub bujaczka i nie mogę nic znaleźć! :( Wszystko jest takie drogie, może macie coś do polecenia? :p
 
Ja też dużo na allegro i tablicy szukam.Choć na tablicy denerwuje mnie ten odbiór osobisty:baffled:
Coś fajnego znajdę ale jak doliczę koszt dojazdu po to odemnie ze wsi to mi się nie opłaca
 
To jest negatywna strona serwisu tablica.pl. Moja kumpela ostatnio zamówiła sukienkę na ślub, zapłaciła, a babka usunęła konto i nie wysłała ;/ Dlatego ewentualnie sprawdzam z okolic, by móc podjechać, ale nie zawsze coś można znaleźć :(
 
reklama
Do góry