reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
a wlasnie mama zakomunikowala ze byla w mothercare i kupila: pieluszki muslinowe 3pak, flanelowe 2pak i przescieradelko :) i 2 czapeczki z benettona sliczne takie ale dla mnie byly za drogie :) a okazalo sie ze sa tansze niz na metce :) ach te mamy! :-D

no to pokaze te pieluszki i jedna czapeczke :p z neta bo jeszcze sa u mamy :)
Zobacz załącznik 570151Zobacz załącznik 570152
 
Ostatnia edycja:
Laperedhil Miałam o to samo zapytać :) a widać ten sklep to ulubiony sklep mam :D moja też tam chodzi i mówi że nie może się powstrzymać, fakt - rzeczy są piękne -ale drogie. Wczoraj jej podesłałam na allegro gościa który sprzedaje z metkami ich ciuchy ale po niższych cenach i już coś mówiła że robi zamówienie :-p cyt, "moja wnunia musi mieć najlepsze!" gorzej bo jak ja coś wybieram to słyszę że to albo niepraktyczne albo "kiepska bawełna":laugh2:
 
Ostatnia edycja:
tk maxx, byly rozne opcje kolorystyczne dla chlopca, dla dziewczynki, uniwersalne i 0-3 i 3-6, tam jest spioch, body, skarpetki, czapeczka, kocyk z trojkatem na glowke, sliniaczek i maskotka :)
 
byly za 69 i 79. nie wiem czy to duzo - tzn troche duzo dla mnie, ale pomyslalam sobie ze takie kompleciki z kocyczkiem i ta czapeczka ze mama mi mowila kup sobie bo masz dopasowane ladnie i juz :) a gatunkowo tez sa super to wzielam, normalnie to bym jeden tylko, a drugi dokupilam bo moj maz jest gitarowy i mnie urzekly te gitarki no to tez sie skusilam :0
 
Ja dzisiaj zamówiłam w c&a przez internet 96020_1.jpg34,90
103580_3.jpg29zł buciki grzechotki
106407_1.jpgtaka ciepla kurteczka gdyby np. w listopadzie na polu bylo 10 stopni i nie oplaca sie wkladac kombinezonu 34,90
 

Załączniki

  • 96020_1.jpg
    96020_1.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 23
  • 103580_3.jpg
    103580_3.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 34
  • 106407_1.jpg
    106407_1.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Do góry