C
claudia4you
Gość
do tego musisz doliczyć sobie koszty wkładów jak widzę koło 25zł na 180 pieluch. Dziecko jakby zużyło tylko 10 pieluch dziennie to masz jeden wkład na 18 dni więc 2 wkłady na miesiąc. Więc stały wydatek 50zł na miesiąc. Ja bym chyba wolała kupić paklanki za 5zł, albo poprostu codziennie wynosic pampki w reklamowce na smietnik![]()
No chyba tak
To strasznie drogo wychodzi.
Mi chyba wystarczy osobny kubełek
A każdy kogo znam to normalnie do kosza wyrzucał - mnie na taki wydatek nie stać niestety, ale jak ktoś ma kasę to oki