reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

A ja przypomnę że nie warto się zaopatrywać w dużą paczkę małych pampersów - bo ta mała dupcia bardzo szybko jednak rośnie i może potem dużo zostać
 
reklama
Ja Nicole miałam na Pampersach od początku do końca a Magda była pół roku na Pampersach a później kupowaliśmy pieluszki Tesco ale te we fioletowych paczkach a nie te typowo Tescowe. Były świetne. Teraz zastanawiałam się czy może spróbować Huggies i widzę że najlepiej będzie się samemu przekonać.
Co do tej paczki najmniejszego rozmiaru to masz całkowitą rację damqelle, ja dla moich dziewczynek też kupiłam tylko po jednej na pierwsze kilka dni.
 
dziewczyny ale mowice o malej paczce 1 czy 2? bo ja dostalam od znajomej duza pake pampersa 2 i duza pake huggies 2 i malutka 27szt 1 huggies.
 
ja na poczatku musialm uzywac nr 1 pampersa te od 2-5 kg bo tylko z pampersa byly u nas te najmniejsze wtedy a mimo ze moja corcia urodzila sie spora 4330 to te nr 2 byly dla niej na poczatku przez jakis 1 miesiac za duze a potem to tylko na hagiesach jechalam i byly dla mnie bardzo dobre :-) a teraz widzialm ze bardzo duzo ludzi kupoje z biedronki te pieluchy dada chyba tez je chociaz raz sproboje :-)
 
dzieki dziewczyny, to sie uspokoilam. bo myslalam ze te pieluchy sie nie zuzyja i trzeba bedzie jeszcze inne kupowac. na dadzie bratowa jechala przez w sumie 5lat u dwojki szkrabow. pampersy byly dla niej za drogie a huggiesy cos tam.. natomaist sasiadka mowi ze uzywa huggiesow bo sa kolorowe i latem fajnie mala w nich wyglada i ze wg niej lepsze niz pampersy. natomiast znajomy drugi uzywa tylko pampersow- bo tak mu zalecili w szkole rodzenia- ponoc bardziej chlonne. ja mam w domu dade, pampersa, huggiesa- zbytnio roznic na gole oko nie widze,ale przy dzidzi pewnie beda bardziej widoczne;)
 
A na temat rozmiaru mi w szpitalu polozne powiedzialy zeby dwojke maz przyniosl bo podobno mala roznica jest miedzy 1 a 2.Ale Ja mysle ze to tez zalezy czy dziecko sie rodzi o czasie czy wczesniak i o jakiej wadze moj maly wazyl 3870 i 58 cm dlugosci i zaczelismy od pampersow dwojki wedlug tego co nam doradzily polozne w szpitalu.Niby prosty temat pieluchy a jednak nie do konca :)
 
reklama
Do góry