reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Postrzalka jak chcesz tania parasolke to polecam moja Milly mally venus ;) lekka, malo miejsca zajmuje a wynonana z przyzwoitego materialu.

Choc przyznam ze teraz na kilka dni wyjechalismy na wies a bagaznik i tak na maxa zapelniny byl rzeczami dziecka :p Takie uroki wyjazdy z dzieckiem ;)
 
reklama
joluś tak sobie pomyślałam teraz że może dla maluchów czapeczki a dla mamuś majteczki ;-) takie popularne były swojego czasu takie robótkowe :-) a tak poważnie to super są Twoje czapeczki.

ha ha ,dla mnie to nie nowość ,bo swego czasu stringi też koleżankom robiłam .Dziękuję
 
Dziewczyny, muszę Wam się do czegoś przyznać. Pamiętacie jak Agi pisała, że została wybrana przez firmę reklamową do testowania wózka? A więc i ja wypełniłam ankietę. Parę dni temu okazało się, iż zostałam wybrana do kampanii wózka spacerówki X-lander XGO Wózek dziecięcy XGO - X-lander. Dziś późnym popołudniem kurier przywiózł mi wózek. Jak na razie wszystko na plus - łatwo się rozkłada - bez instrukcji, szerokie siedzisko - w porównaniu do obecnej spacerówki, to młoda ma tu miejsca, że może pływać ;-) Kolor bardzo ok - mamy energy. Bardzo lekko się prowadzi - przejażdżka po pokoju, na spacer już za późno było. Wercia zadowolona, nie pozwoliła nawet na chwilę go schować, znajomym którzy akurat byli też się spodobał :-) Już nie mogę doczekać się spacerku. Tylko żeby pogoda się poprawiła.
 
Postrzalka jak chcesz tania parasolke to polecam moja Milly mally venus ;) lekka, malo miejsca zajmuje a wynonana z przyzwoitego materialu.

Choc przyznam ze teraz na kilka dni wyjechalismy na wies a bagaznik i tak na maxa zapelniny byl rzeczami dziecka :p Takie uroki wyjazdy z dzieckiem ;)

hehehe no fakt - raz do rodziny na wsi jechaliśmy Tico... to było wyzwanie !!!

ha ha ,dla mnie to nie nowość ,bo swego czasu stringi też koleżankom robiłam .Dziękuję

koniecznie z grubej wełny, co by doopsko nie zmarzło :-)
 
Dziewczyny, muszę Wam się do czegoś przyznać. Pamiętacie jak Agi pisała, że została wybrana przez firmę reklamową do testowania wózka? A więc i ja wypełniłam ankietę. Parę dni temu okazało się, iż zostałam wybrana do kampanii wózka spacerówki X-lander XGO.

Agniesia a gdzie wypełniałaś ta ankietę?? ja tez chcę:)
 
Ewelinka, no to wszystko wiesz ;-)
A ja Wam powiem, że jestem jak na razie bardzo zadowolona z wózka. Przede wszystkim Wercia chce w nim jeździć, co w starym to już było ciężkie. Tutaj ma naprawdę dużo miejsca. Dziś mąż testował wózek i ma jakieś ale: 1) że nie można prowadzić jedną ręką - przednie koła obrotowe, nie pomyślał że można zablokować koła ;-) 2) przyzwyczajony jednak do dużej masywnej spacerówki, trochę był rozdrażniony tym, że tą mocniej trzęsie. Moim minusem jak na razie jest to, że nie ma regulowanych rączek i jest mi trochę za nisko,m ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, a co do reszty o się przekonam w tygodniu, gdy będziemy nim więcej jeździć :-)
 
nimfii już tak się przymierzałąm do tego wózia Twojego, ale brakuje mi w nim tacki, a tak to mi się podoba i kolor ten fioletowy.
jolek to masz praktykę hehe to zbierac zamówienia tylko :-)

a z tym wózkiem dziewczyny Agniesia to kurcze fajnie, ale to trzeba mieć szczęście żeby wybrali, gratuluje w każdym bądź razie :-) Ja dalej szukam.
 
reklama
Mam pytanie do mam, które posiadają Maclarena.
Niedługo jedziemy na wakację i chcę kupić parasolkę do wózka. Ta firmowa kosztuje 160 zł - jak dla mnie za dużo. Myślę o takiej uniwersalnej, które są po 35 lub po 60 zł, tylko zastanawiam się czy taka się sprawdzi.
 
Do góry