reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
Ewelinko obie maty śliczne:tak:. Małpi gaj bardziej kolorowy ale ta druga mata ma więcej zabaweczek.:happy:

Martussa no bo na tym leżaczku Hanka niezłą trzęsiawkę ma.:-D:-D:-D
 
ewelinka obie maty śliczne tylko strasznie drogie:szok: ale ta druga bardziej do mnie przemawia

my też mamy leżaczek pożyczony taki z wibracjami i melodyjkami z fisher price i Cypuś lubi w nim siedzieć ale oczywiście nie za długo;-)
 
ewelinka obie maty śliczne tylko strasznie drogie:szok: ale ta druga bardziej do mnie przemawia
Drogie jak cholera..wiem:baffled: mi też ta fishera bardziej sie podoba..już licytowałam z pięc razy używana ale zawsze w ostatniej sekundzie mnie przelicytowali:sorry: bedę się jeszcze czaić..ale jak dziś żadnej nie wygram to chyba kupię nową:baffled:
 
Fiona spędza na lezaczku większość dnia, bardzo go lubi, bo może się rozglądac po całym pokoju. Mamy taki najprostszy z regulowanym oparciem i podnózkiem i myślę, że taki wystarczy dziecku.
Tez mam najzwyklejszy.Wychodze z zalozenia,ze dziecku nie mozna na kazdym kroku wobracje,grzechotki i inne duperele serwowac,bo nastepny krok to chyba tylko juz tylko lot na symulatorze lotow,wszystko inne bedzie beeee i malo atrakcyjne;-)
 
Kamylka wiesz, to już nawet nie o to chodzi. Patrzę z praktycznego punktu widzenia - wolę odłozyć te pieniądze na później i kupić dziecku jakąś fajną zabawkę jak bedzie miało 3-4 latka i bedzie przynajmniej się nią bawić. Takie wymyślne lezaczki to wg mnie bardziej dla rodziców niż dla dzieci. ;-)
 
moja tych wibracji nie lubi.ale kupke to w leżaczku robi:tak:.
Ewelinka oj wiem jak to jest z tymi licytacjami :tak: dzisiaj chyba obie się bedziemy czaic bo ja też poluje na mate:-D
 
Ja na razie nie mam maty i pewnie nie kupie chyba ze ktos nam zrobi prezent :-p Na razie organizujemy sobie czas na kocyku - bawimy sie grzechotkami, spiewamy, masaże Mackowi robie... Jak musze sie zajac czyms innym do daje go do lozeczka i wlaczam pozytywke albo do wozeczka i wieszam grzechoczace misie nad nim - chwile sie sam pobawi....

Musze mu sporo czasu poswiecac bo szybko sie nudzi jedna czynnoscia, ale puki mam czas wole sie z nim pobawic niz klasc go na macie zeby sam sie bawil...
Jak bedzie pozniej czas pokaze:sorry:
 
reklama
Do góry