reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
na te maty fishera to jakiś szał jest:) licytują w ostatniej sekundzie..ale tym razem sie nie dałam:) za 150 wygrałam + koszt przesyłki:) nie jest źle..zawsze stówka w suchym:-D:-D:-D
 
Ewelinko, my tez mamy te mate, nie wiedzialam, ze w Polsce taki szal na nie. Ja kupowalam w sklepie w Niemczech i zaplacilam za nia tylko 35 euro po obnizce na wyprzedazy :tak: Julianek bardzo ja lubi i codziennie spedza na niej pol godzinki.:tak:

Co do lezaczka to tez mamy taki najprostszy i tez jestem zdania, ze lepiej nie przyzwyczajac dziecka do ciaglych wibracji itp grzechotek.
 
Ewelinko, my tez mamy te mate, nie wiedzialam, ze w Polsce taki szal na nie. Ja kupowalam w sklepie w Niemczech i zaplacilam za nia tylko 35 euro po obnizce na wyprzedazy :tak: Julianek bardzo ja lubi i codziennie spedza na niej pol godziny
kurcze to taniocha:) u nas naprawdę szał:tak: szkoda mi było kasy na nową z przesyłką prawie 300zł więc czaiłam się na używaną no i się udało:tak: a Ty za nową tyle zapłaciłaś..kurcze jaka różnica:sorry:
 
Witam wszystkie forumowiczki. Jestem studentką psychologii i prowadzę badania do pracy magisterskiej. Temat mojej pracy dotyczy planów życiowych, postaw rodzicielskich, emocji, zachowań i motywacji rodziców po narodzinach pierwszego dziecka. Proszę Panie o pomoc i wypełnienie ankiety zawartej na poniższej stronie

webankieta.pl/ankieta/w1hpta3bp6qs

Badanie dotyczy par, więc jeśli partnerzy moją odrobinę wolnego czasu ....... :happy:
Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry dziękuję za poświęcony czas i energię.
:happy::happy::happy:
 
Nathalie bywam tu czesto, ale nie pisze, bo czasu brak...ciesze sie jak chociaz moge Was poczytac.

My na razie kladziemy Mlodego do fotelika samoch...dlugo nie wytrzymuje i dlatego obawiam sie, ze kupno lezaczka jest bezcelowe.
 
reklama
ceny w polsce tych samych zabawek, sa poprostu karygodnie zawyzane, to przykre.......... gdybym miała płacić w złotówkach za zabawki moich dzieci to pewnie połowy by nie mieli, szok.
az sobie popatrzyłam na allegro, normalnie macie w takiej samej cenie zabawki co i my tu w Irlandi, szok, szok.... :szok::szok::szok:
 
Do góry