reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
mikimauro no takiego nie mamy ale gdyby wiedziała że drugą ciąze przechodze tak bezproblemowo jak tą to może za niedługo byłby mi potrzebny:-) bo chciałabym miec szybko drugie żeby nie było dużej róznicy wieku.Tylko jak męża przekonac :baffled:

Chciałabym kupic Zosi taką mate do powieszenia na siedzenie do samochodu.Bo cos ostatnio nie zasypia mi w aucie a jezdze z nią dużo sama to by miała na co patrzec.Widzieliscie może gdzies na necie albo alegro ?ja kiedys widzialam a teraz nie umiem znalezc:no:
 
Pamiętacie może adres strony, z którego golimek kupowała sobie biustonosze do karmienia? Bo tam były większe rozmiary;-) A ja, jak na złość, nie mogę jej znaleźć, a nie zapisałam:sorry:
 
Kalina wczoraj dostała prezent od wujka
bff43c0b695d535a.jpg


młoda się tak tym bawi, że w szoku jestem!!! :)
np na trąbce jest kuleczka, która sie kręci i wydaje dźwięki, młoda się już nauczyła i ciągle uderza w to rączką i się cieszy jak szalona :) jedno uszko ma grzechotkę, drugie szeleści, oprócz tego ma plastikową gwiazdkę i tarczkę do kręcenia. Polecam!!!! Co za radość w oczach dziecka, dotyka wszystkiego po kolei a tam przy tym guga że hoho
 
Kalina wczoraj dostała prezent od wujka
bff43c0b695d535a.jpg


młoda się tak tym bawi, że w szoku jestem!!! :)
np na trąbce jest kuleczka, która sie kręci i wydaje dźwięki, młoda się już nauczyła i ciągle uderza w to rączką i się cieszy jak szalona :) jedno uszko ma grzechotkę, drugie szeleści, oprócz tego ma plastikową gwiazdkę i tarczkę do kręcenia. Polecam!!!! Co za radość w oczach dziecka, dotyka wszystkiego po kolei a tam przy tym guga że hoho

jak ona tym sie bawi na leżąco czy w łóżeczku masz postawione???... czy gdzie :-p:laugh2:
a po za tym jest śliczny:)))
 
reklama
super ten słonik.
Ja wczoraj chciałam kupic małej mate edukacyjną taką uzywana z tiny love bo nie wiem czy ja zainteresuje więc troche szkoda mi 200 zl na nowa ale nie wygrałam aukcji
Jak ja nie lubie jak mnie przebijają:wściekła/y: w ostatniej minucie
 
Do góry